L-Carnitin

ikuska

no ked som mala trenera tak som cvicila pondelok strda piatok to boli treningy a samostatne som mala chodit ostatne 3 dni na kardio(bicykel,trenazet,steper,abo beziaci...) ale moc sa mi na kardio necelo chodit...ae chodila som obcas no a ked cvicim sama tak sa snazim (malo kedy nejdem) cvicit kazdy den v tyzdni okrem vikendu kedy nemam cas a vlastne cez vikend sa mi ani cvicit nexce...

iwuskaa

ikuska ty si ten l-carnitin brala 1 mesiac?..a kolko krat do tyzdna si cvicila?...myslis ze ak by som 3 krat do tyzdna cvicila aerobic ta brala ten carnitin tak by som schudla?

ikuska

no lkarnitin byva vecsinou tekuty je aj v tabletkach ale l karnitinje lepsi tekuty..lebo sa rychlejsie dostane do tela aaaa lepsie potom posobi...a kolko som si davala? to je vzdy napisane kolko si mas dat ml lebo niektory je silnejsie a das si menej a zasa naopak... a tabletky burner pred treningom 2..a ked som nemala trening tak jednu rano druhu poobede medzi jedlami

diannka

ahojky ikuska, ja by som sa ta chcela opytat kolko tabletiek si brala pred treningom?? a kolko si ich vzala za cely den?? a ked si uz brala aj spalovac tukov burner od easy body ako si tie tabletky striedala?? dakujem...:))

ikuska

iwuskaa

neviem to len taaak...no on mne pomohol a ozaj kto mi neweri ze som schudla kludne poslem terajsie foto bo som niekde citala ze urcite som rozkysnuta

ikuska

no ja si ae nemyslim ze je to dobre:) no a mala osm z jedneho fitka asik JE TO OD VITAL MAX TEN L KARNITIN SA VOLA L-30000 KARNITIN LIQUID