Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dermacol kosice

lili2

Ten dermacol za aidou zrusili. Vyrobky sa vsak daju kupovat takmer vsetky v drogerii na hlavnej, tam kde sidlilo niekedy hasso. Pre orientaciu blizsie pri Slovane, na rovnakej strane

meadow

ta predajna bola v meste na Bielej ulici, kusok od aidi ale uz tam nie je...zrusili ju pred par mesiacmi :( a dermacol nie je lahke len tak najst....ja som mala raz super spiralu tejto znacky ale uz sa neda zohnat :(

to dermacol

hmm...mne sa zda ze dermacol rpedavaju v kzadej slusne doregrii, a tak aj v dm...ja som si na hlavnej minule kupovala od dermacolu ocne tiene, taks a skus lepsie popozerat....

dermacka

dobre vdaka...a v carrefouri nevies ci predavaju dermacol? no chcela by som vyskusat ten make-up s cajovnikom proti akne

to dermacka

isty cas dermacol sidlil na roku kovacskej, nejakej tej ulicky co ide z hlavnej, neviem teraz presne ze ktora to bola, alôe zda sa mi, ked ides od velkej aidy, tak bud tam alebo o ulicu dalej, neviem skus sa pozriet, ale nie som si ista ze ci to tam este. Ale dermacol predavaju v kazdej vacsej drogerke. mimochodom, chces do dermacolu kremy? alebo licidla?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.