Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZLTACKA

radana

My sme dali syna zaockovat proti zltacke.Nemal s tym ziadny problem.Avsak keby zltacku dostal jeho organizmus by dostal riadne zabrat..Som za prevenciu.

heureka

no a co si teda o tom myslite? zaockovat sa ci nie? chyta ma z toho celkom velky des...myslim zo zltacky...4x do tyzdna cestujem vlakom co moju paniku len stupnuje.

tak to je

no napodobne.
tiez z toho nemam dobry pocit, ked citam, ze uz tolko a tolko ludi je nakazenych. najskor to halo v cechach, teraz uz aj tu.
opatrenia samozrejme su, no i tak tam su nejake tie obavy.
neviem ci by nebolo najrozumnejsie sa zaockovat. i ked som pocula viac negativneho na ockovanie ako pozitivneho, tak fakt uz clovek ani nevie co je pre neho najlepsie.

zlta...cka

chcem sa spytat ci su dnes male babetka ockovane proti zltacke typu A,proti B su to viem,syn ma 5mesiacov,su moje obavy opodstatnene??preco sa neockuje proti typu A,viem ze sa hovori ze je to choroba spinavych ruk

mirka 23

Mne sa už dve noci za sebou snívalo, že mám žltačku. Myslím si však že je zatiaľ rozšírená medzi cigánmi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZLTACKA - Fórum - ZDRAVIE.sk