Zubna pasta Opalescence - super bieliaca

Príspevok v téme: Zubna pasta Opalescence - super bieliaca
noonaa

Ahojte, pred nedavnom som si dala bielit u zubarky zuby, dala mi kto mu "lacnemu" programu akoze gratis pastu opalescence,ktora udrziava tu bielost..akze je super,udrziava...ale dnes som si ju u nej objednala, prisla som po nu a zabila mi cenu 400 sk v akcii.... necakala som,ze t bude 100 sk,ale mam pocit,ze ma trosku oklamala...nemate niekto skusenosti,de tuto pastu dostat aj mimo zubarov a kolko stoji???

n,,

môžem túto pastu použivať aj keď nemám bilené zuby.. len keď chcem troška môj oddtien vybieliť? nemám až také žlté zuby a pomohlo by to keby som si umývala s nou asi tak 2 max3 krato do týždna? aby som si nepokazila sklovinu a citlivosť zubov? dakujem,

klarisa

no ja by som si osobne zuby nebielila... s vybielenim dochadza k precitlivenosti zubov a k bolestiam, takze nestoji to zato teda samozrejme ak nie som nejaka celebrita...:-)

nautak

Ja som bola dnes na ustnu hygienu a zubarka mi odporucila tuto pastu, zaplatila som 11 Eur, takze asi zatial najlepsia cena co citam. :-)

Zuzana2276

Co sa tyka zubnej pasty Opalescence na udrziavanie pri bieleni zubov, mozem potvrdit, ze je perfektna a jedinecna. Jej cena sa od toho aj odvija. Osobne som kupila tuto zubnu pastu u zubara za 16 € co je cca 480 Sk....
Bielenie zubov nie je lacna zalezitost a tak nemozete cakat, ze doplnky budu lacnejsie :o) ceny za doplnky zodpovedaju cenam samotneho bielenia.

Je mozne, ze na www strankach najdete pastu lacnejsie ale je zvykom, ze u nas je vsetko drahsie. Neporovnavajste s cenami na US strankach..... Z vlastnej skusenosti viem, ze v EU sa musia platit licencne poplatky takze hned aj cena v EU je vyssia uz len o tieto licencne poplatky.

noonaa

ja som si dala bielit v lete tym icg programom,vlastne od tejto firmy,stalo to dost a tuto pastu mi dali na udrzanie,ale zda sa mi,ze uz trosku efekt vymyzol,aje ked stale je to ovela lepsie ako pred tym
nerada yb som zuby pokazila,ale chcme si to udrzat
vam sa to dari?

mirka 23

Ja si aj tak umývam zuby s Elmexom, potom s medzizubnými kefkami a potom si ešte vybielim zuby s touto pastou.

mirka 23

Môj manžel to pred svadbou používal každý deň, ale potom prestal, lebo cítil, že má citlivé zuby. Ak chceš ešte vybieliť zuby, tak to obmedz aspoň na každý druhý deň.