Plesne v tele

fiona35

ako si prišiel na to, že máš kandidu v pohlavných orgánoch? pravdepodobne, keď maš kandidu v pohl. orgánoch máš ju aj v tráviacom trakte a tým pádom vo všetkych pridružených orgánoch

mm2

rng a kde najdem popis spravnej protikandidovej diety.ja.som nasiel nejake na internete a vjednej bolo bravcove ano a vdruhej nie.

elahela

uz sa neviem z tychto clankov vyznat, tak co vlastne mozem jest, ved skoro vsetky potraviny obsahuju sacharidy, to sa mam iba tou postriekanou zelenimou tlacit ved umriem od hladu, a co je to to GSE?

RNG

fiona, ja zase citujem len moje lekarske zdroje: cokolvek co obsahuje sacharidy je vyziva pre kandidu.
POreto zakladom protikandidovej diety je kompletne vynechanie sacharidov, co vyhladuje a oslabi kandidu, ktoru potom GSE, kokosovy olej a oreganovy olej dorazia a vlakniny zo zelenin vymetu, a probiotika nahradia v crevach a pomozu proti reinfekcii(znovunakazeniu alebo neskorsich rozmnozovaniach), kedze probiotika vylucuju latky potlacajuce rozmnozovanie kandidy.

fiona35

prepáčte asi som to nespravne napísala, celozrnnym pečivom bolo myslelné nie klasické pečivo, ale tie nechutné sucháre chleby, čo si idem na nich zuby vylámať.......píšem iba čo je v tej knihe

RNG

fiona 35, celozrnne pecivo obsahuje skroby, po upeceni dextriny a to su vsetko sacharidy, ktore vie kandida pouzit na svoju vyzivu.
Takze ta kniha pise hluposti a zrejme ludia sledujuci tu knihu sa nevedia dlhy cas(alebo nikdy) candidy zbavit, co pravdepodobne aj autor poznamenava("dlhodoby boj proti kandide a plesniam", je spomenuty v roznych pomylenych knihach)
Bezsacharidovou dietou sa da kandidy zbavit za tyzden -dva.

Candida bez sacharidov nedostane vyzivu, oslabi sa jej drzanie na stenach criev a vlakniny(bezsacharidove) ju vymetu.
Samozrejme pri tom pomahaju aj protikandidove doplnky ako roztok GSE, oreganovy olej a kokosovy olej, ktory je nielen protikandidovy, ale zaroven je nahrada chybajucich sacharidov, lebo ma stredne dlhe mastne kyseliny, ktore sa v tele spravaju podobne, ako cukry ale candida ich nevie pouzit.

Inac tieto rady mam od lekarov(alternativna medicina), ktori maju s tymto velky uspech a ja sam som sa o tom mohol zatial presvecit u mnohych ludi.

mira

Ešte by som chcela, fiona, doplniť zeleninu. Zelenina je zásadotvorná a kandida neznáša zásadité prostredie.