Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nieco ako kava...

A-Z

Odporúčam ti jednoznačne zelený čaj, kvalitné a veeeeľmi chutné sú sypané zelené čaje v príchutiach od výmyslu sveta :)
Energy drinky určite nie, to už môžeš rovno aj 5 káv denne...

hmmmmmm

caj maté..je v nom viac kofeinu ako v kave a ucinok kofeinu obsiahutom v caji je dlhodobejsi ako v kave pretoze kofein sa uvolnuje postupne.ja ho pijem ked sa musim vela ucit

majka_

ako moj brat ich pil, ked musel byt celu noc v praci alebo ked tahal 24-rku. ale za tych 24 hodin vypil asi len 2 energy drinky. ja som ho este v zivote nepila a tak sa bojim ho vyskusat, aby sa mi nieco nestalo. ako to potom lekarovi vysvetlim? :o) "No viete, pan doktor, bola som velmi unavena tak som siahla po prvej blbosti, ktora mi prisla pod ruku - energy drinku".

majka_

ale energy drinky neposkodzuju viac srdiecko? su obdobia, kedy by som jeden energy drink potrebovala obcas, ale naposledy som skoncila na internom s busenim srdca a nedostatkom kalia. ti, ktori maju problemy so srdieckom (teda busenie srdca, selest - u mna uz tam skoro neni, ale bol), asi nemozu pit tieto drinky ze? a co guarana? kava mi moc nerobi zle. pijem nescu.

......................

guarana-ale obsahuje tiez vela kofeinu.alebo caj-zeleny, cierny.alebo zajdi do lekarne a popytaj sa co je v ponuke.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nieco ako kava... - Fórum - ZDRAVIE.sk