Mam akne

Príspevok v téme: Mam akne
cibi

chcela by som sa spytat,a poradit sa,mam akne ale len na licach inak mam cistu plet,vyskusala som vselico,ale teraz idem asi na antikoncepciu a celkom sa toho obavam ze mi to nepomoze.este mi doktorka navrhla Roacutan,ale to ma vela neziaducivh ucinkov a ja neviem co uz mam robit.trapim sa s tym uz rok.. mam 18 rokov.. dakujem

Mony171

byť tebou by som s tou antikoncepciou počkala a preliečila to s naozaj nejakým dobrým kožným...mám tiež problémy a nezmizne to hned z dňa na deň bohužial...myslím že keď by si náhodou niekedy antikoncepciu vysadila tak sa ti to vráti a možno aj zhoršené

dea

Lenuliatko: Viem ze tato debata ja stara, ale zajtra sa mam ist objednat na vytahovanie mandli. Tiez mam akne na liciach a kozna mi odporucila ich vytiahnut. S mandlami mam problem uz roky... stale zvysene aslo. Pisala si ze poznas nejakeho dobreho lekara v PO. Mozes mi pomoct?

kvetinac

ja si myslim ze ked mas akne len na licach ako spominas nestoji ti zato posramotit si cely cyklus v tele....je ine kebyze mas mrtne akne po celej tvari.ale podla mna by ti to za to nemalo stat

lenuliatko

jee prepac cibi ja som dnes bola kupovat kocik nestihla som si to tu mrknut.akoze ako to myslis ze niesu to vystrenia take klasicke??ze su na poziadanie ci ako to myslis???

kery

Ahojte všetci, prosím o radu, máte niekto skúsenosti s užívaním Aknenorminu? Hlavne ženy.. obávam sa, či ich užívanie neovplyvňuje v neskoršom období ( teda aj po liečbe ) zdravie plodu.. tiež by som chcela vedieť, či mal niekto aj nejaké iné problémy pri jeho užívaní, ktoré sú opísané v nežiadúcich účinkoch...

cibi

ahoj lenuli.. dnes som sa dovedela,ze to niesu vysetrenia take klasicke :-D hehe.. ja som trdlo.. no jasne dam vediet.. som teda zvedava. a tej antikoncepcie sa uplne branim.. ale co uz. teda..teraz nemam priatela,a antikoncepcia na plet. mi ride take zbytocne.. neviem..

lenuliatko

ale ved je to len odbre krvi vysterenie stitnej zlazy a srdiecka pokecas s doktorkou a mas to.vies hladina vyseldky hladiny hormonov sa ti vzdy zide lebo a pri inych chorobach alebo komplikaciach mozu byt na vine hormony.a co s atyka antiky taka najvhodnejsia ja Jeanine.ale hovorim kym nemusis nedavaj si ju rpedpisovat este viac ti to rozhodi organizmus a to su dalsie hormony a potom neskorsie mozes mat problemy pri otehoteni.je to riadna supa ta antikoncepcia na organizmus...daj vediet ako si dopadla na vysetreniach :)

cibi

dakujem lenukliatko.. hej ved prave tam sa chstam... takze vysledky budu,ale este nemaju byt z coho :-) som tam nebola.ale cim sor tam pojdem.. aj ked velmi nerada... no nevadi..:-) snad prezijem hehe :-D

lenuliatko

prvykrat ides ku gynekologicek?ja tu mozem napisat iba svoje dohady co to asi moze byt pretoze sa na teba nemozempozriet a niesom ani kozna.na krcnom ti nepovedali ci mozes byt ztoho vyhodena?ja by som este pockala na vysledky z endokrinologie ci nemas zvysenu hladinu hormonov.zariad si to cim skor.