Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

priatel a darceky

tak to je

najlepsie je sa odrazit od jeho zaujmov.
zbytocne mu kupis futbalovu loptu, ked on neznasa futbal.
co rad robi? co ho bavi?
ak uz na nic neprides, tak skus nieco take co aspon vyuzije a vies, ze to nezapadne prachom.
napr. penazenka, siltovka, na zimu sal, ciapka, ak oblubuje PC, tak nejaku vtipnu podlozku pod mys alebo nieco k PC, ak ho bavi urcity sport, tak nieco z tej oblasti, ak je zberatel, tak sa pokus zohnat nieco do jeho serie, ak rad cita, skus nejaku knizku, ak by si vedela vonu, tak kludne aj vonavku, ak ma rad hudbu, tak nove CD od jeho oblubeneho spevaka alebo listok na koncert, ak je romantik, tak mu priprav krasny vecer, chutnu veceru alebo to co bolo spomenute, urob mu kalendar so svojimi fotkami alebo nieco tomu podobne, moznosti je naozaj vela.

andrejka2

ja som kupila frajerovi na narodeniny zoskok padakom u firmy na zazitky. vobec som nevedela ze u nas take nieco existuje,ale kamarat mi poradil a nelutujem :D frajer ma zazitok do konca zivota

claudia

co takto, keby si sa dala odfotit, nejaky jemny akt alebo ina sexi fotka, dat to do ramu a nech si to chlapec zavesi, to by ho urcite dostalo. nemusis ist hned k profi fotografovi, povedz kamoske, nieco urcite vymyslite a trochu sa pohras s fotoshopom, das to vyvolat, zvacsit, do skla a hotovo. podla mna velmi originalny a rafinovany darcek

fialocka

hmmm tazko povedat, podla toho, co rad robi.. ja som raz na narodeniny kupila mojmu bonsai, a velmi sa potesil :) ale inak take darceky, ktorymi nic nepokazis- listky na koncert, nejake pekne tricko, kniha... ja neviem :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.