Niekedy uz nevladzem

Príspevok v téme: Niekedy uz nevladzem
clovekclovieciksomnic

Ked tak poeram na svet,na ludi.. Mavam take chvile,ze najradsej by som uz nebol. Pracujem ako kon. Snazim sa ako len mozem. Chcem len to najlepsie. Neublizujem. A predsa nic nevychadza. Som na samom dne. Takych chvil bolo mnoho preco to nepominie? A navyse prichadzaju spomienky z minulosti a tie ma ubijaju este viac.

orgi

Mozno ti chyba v zivote cit. Kazdy ho potrebujeme a tvoj vek zas nie je taky vysoky, aby si este nespoznal nejaku fajn zensku;))

Ale myslim si, ze by ti naozaj pomohol psycholog. Ja mavam obcas depresie, ale este som nebola u psychologa, lebo to nie je az take strasne u mna, ale niekedy si citam rozne nazory psychologov na problemy ktore mam ja a niekedy sa mi chce az plakat,ako sa dokazu pozerat na vec z tej opacnej strany a ako mi vedia prehovorit do duse. Uvidis, odlahne ti,nebudes citit taku tazobu, budes mat novy pohlad na zivot:) prajem ti vela uspechov a sil

lenuliatko

nejde vzdy len o radu ale ide aj o ten pocit ze sa da dobre vykecat a psycholog povie svoj vlastny nazor na danu vec na problem a umozni vam sa pozriet na vas situaciu z ineho pohladu.

clovekclovieciksomnic

Co povie psycholog? Nemam uvazovat,mam sa vyhybat a zacat inak zit..? Poradi co sa uskutocnit neda.

clovekclovieciksomnic

Som v strede svojho zivota ak sa dozijem 60-tich r. Pracujem a pracu ktoru vykonavam mam rad. Niekedy som mal zenu. Pises depresiu..co mam robit aby to pominulo?