Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velmi velka bolest kolena:(

Príspevok v téme: velmi velka bolest kolena:(
livuska

ahojte brutalne ma boli koleno cca3tyzdne:(..prednedavnom som bola u lekarky a ta nevie comi je poslala ma na magneticku na ktoru idem az 27septembra.a proste dovtedy mi nedala ziadne leiky nic max. tak mam brat leiky od bolesti ked ma to bude bolet..
lenze to boli brutalnee:(..dala som si 2ibalginmy 400vky a nic to nepomaha:(co mam robit?

maira

livuska .. som rada, mozno vacsi efekt bude dat si to na noc, ale predsa netreba zanedbat lekarsku pomoc, drzim palce

maira

Tento babský recept je z jednej internetovej poradne:
Uši si ľanové alebo bavlnené vrecko veľkosti asi 40x30 cm a do neho si nasyp dvoje ovsených vločiek alebo asi 1 kg ovsa.Toto vrecko si daj zohriať do mikrovlnky na 3 až 4 min. prilož si to na koleno a pripevni nejakým uterákom. Nechaj kým to nevychladne.V prípade, že by ti to nerobilo dobre tak to prestaň nahrievať. Pomohlo to už viacerým. A skús si trochu preliečiť ľadviny nejakým čajom. Rada: Ak sa ti nechce šiť bavlnené vrecko, použi obliečku na malý vankúšik, do nej vločky, priložiť na koleno, obmotať uterákom a relaxovať s vyloženými nohami.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velmi velka bolest kolena:( - Fórum - ZDRAVIE.sk