Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nešťastné ostrihanie-neposlušné mikádo

Príspevok v téme: nešťastné ostrihanie-neposlušné mikádo
DiarmaiDa

Ahoj.... Asi pred dvoma týždňami som sa dala ostrihať na mikádo, čo zjavne nebola dobrá voľba. Predtým som mala vlasy po prsia, vlnité. Teraz vlasy musím stále žehliť pretože po vysušení vyzéram akoby ma skopala elektrika... A vlastne stále nielen po vysušení. Som zúfalá neviem čo mám robiť.....Už teraz mám vlasy veľmi vysušené a keď prejdem prstami po vlasoch, ostávajú mi polámané končeky v ruke. Skúšala som rôzne prípravky, ale zatiaľ nič nepomohlo. Tie prípravky Nivea ,,bez žehlenia" sú úplne na figu. Zbytočne vyhodené peniaze. ďakujem za radu.

mnamka257

no niekomu ta nivea pomaha-zalezi od typu vlasov....pokial si ich zehlis nezabudni na ochranne pripravky pri zehleni -nivea je velmi dobara...tak si svoje vlasy aspon trochu ochranis...a nechaj si ich pekne dorast...treba byt iba trpezlivi...

AnicQa

awojte....mam vlasy asi tak po prsia a chcem s a dat ostrihat..chcem mat na boku ofinu lenze neviem ci vlasy na postupku alebo rovno...ked na postupkuu tak ci sa ni nebudu tocit...prosimm piste na nick anicka800@azet.sk...rychloo a surne...kujemm..paa

TosHo

Ja som na to tiež doplatil. Jediný prípravok na uhladenie vlasov je dobrý oranžový Elseve šampón a kondicionér. Vlasy síce nie sú úplne rovné, ale aspoň nebudeš vyzerať ako keby ťa kopla elektrina. Keď už máš raz polámané končeky, tak ti pomôže len ostrihanie, lebo na rhu ešte nie je prípravok, ktorý by ti ich naspäť zlepil. Začni používať Sérum na poškodené končeky vlasov od Avonu. Je to malá zelená flaštička. Je to síce drahý, ale sama uvidíš, že si v živote predtým nemala lepšie vlasy! Fakt!

simonaxxx

www.framesi.it

posielam ti link na tu znacku aby si si vedela predstavit aspon ako tie pripravky vypadaju. Ja mam tu zltu kolekciu (olej robi zazraky!) Inak oleje z inych znaciek ti mozu sposobit vysusenie vlasov alebo neziaduci mastny efekt (vyskusala som uz oleje Kalosy, Mark Hill, Shvarzkopf, GlissKur - Nic, doteraz mi sedia v skrinke nespotrebovane.) Len chcem pomoct, pa.

simonaxxx

Ahoj DiarmaiDa
Ja mam presne take iste vlasy ako ty a tiez som si to nechala ostrihat na mikado pod bradu. Lenze ja mam skveleho kadernika a tak mi z toho pomohol von :) Nechaj si riadne prestrihat zadnu cast hlavy a trochu aj v predu nech to vypada redsie (mne to robil takym ziletkovym hrebienkom) Tym padom vlasy uz nestoja jak keby si dostala 220woltov lebo sa nepodopieraju jeden o druhy - je ich zospodu menej a len sa ti to nahusti trosku hore a vypada to super. No a hlavne mi dal skvely sampon, balzam a olej na vlasy znacky MORPHOSIS - ja mam zltu kolekciu 'power' pretoze mi to este aj odfarboval a tak aby som neprisla uplne o vlasy. Mala som ich take znicene ze som sa ich bala kefovat lebo som si vycesavala konceky a kazdy vlas som mala aspon raz zlomeny, suchy...no katastrofa z domaceho odfarbovania. Tato znacka je to najlepsie co som kedy vyskusala, vlasy po nej neelektrizuju, su leskle - ano dobre citas!!! Leskle a zdrave, krasne lezia na hlavicke a po umyti si necham na hlave uterak tak na pol hodku minimalne aby vsal vsetku vodu a potom uz len prefuknem fenom na 2-3 min (co mi predtym zabralo asi tak pol hodinu lebo mam huste vlasy). Zehlicku som zo skrinky nevitiahla ani nepamatam :)) Nie len krasny uces ale hlavne pripravky na vlasy ti zaistia krasnu korunu krasy. Drzim palce. Pa

[zruseny12]

diarmaida...presne toto hovorili,ty co sa zacali chodit strihat ku mne,kadernicka ich nikdy nepcuvala a ostrihala po svojom...este aj male deti radsej sa dali ostrihat mne ako kedernicke...ale su aj sikovne kadernicky...

DiarmaiDa

Ďakujem za odpovede, ale chcela by som dodať, že to nebola moja voľba. Išla som sa len podstrihnúť, no kaderníčka skonštatovala, že ma musí ostrihať a urobila mi toto mikádo..... a pri fénovaní povedala: ,,Vám sa vlnia vlasy?" ja som jej na to povedala áno a vtedy na mňa vytreštila oči a opýtaa sa ma či mám doma žehličku. Tomu sa vraví sprostá a slepá kaderníčka.

[zruseny12]

DiarmaiDa....mozno by ti pomohlo toto...pozri sa na temu:Kde zozeniem silikon.spray na vlasy...
tam je jedna stranka kde popisuju,ako tento spray funguje na vlasy...

[zruseny12]

DiarmaiDa...no,aspon si sa poucila...nie za kazdu cenu clovek moze mat moderny uces...
treba zvazit vsetko,pre a proti...
teraz musis vydrzat,ale ako radi Veronique musis vydrzat,kym ti nejak nedorastu do povodnej dlzky...vela stastia...

Veronique

ahoj DiarmaiDa.Pred tým než si sa dala strihať si nevedela,že pri vlnitých vlasoch a kučeravých treba vlasy stále žehliť?Pri takejto voľbe ti mala poradiť aj kaderníčka čo to obnáša.žehlička veľmi vysušuje vlasy,keď si ich žehlíš tak si dávaš nejaký sprej na ochranu pred žehlením?Ak máš tak veľmi zničené vlasy tak ja by som si to skúsila dať do gumičky ,alebo nejako sponkami upla aspoň si vlasy oddýchnu,neviem aké máš vlasy dlhé.No držím ti teda palce.