Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stalo sa vam to uz? ..poradte dakujem

Príspevok v téme: stalo sa vam to uz? ..poradte dakujem
lamburginy

Teraz som opalena od slnka inak som bleda ako stena napr prsia mam uplne biele :)lebo sa opalujem vzdy s plavkami..ale chrbat aj brusko nozky mam este tmave..no na pleci sa mi urobili vyrazky a potom chrasty a vlastne mam tak biele flaciky su take biele ako moja povodna pokozka..mae aj vy takeho flaciky po chrastach ked ste opaleny ? dakujem za odpovede

lamburginy

dakujem ..a to mas take jazvy ze uz sa ti nezregeneruju?ale to urcite tak nemas to by si mala telo sama jazva..

jazva

to je fakt tazka otazka, na ktoru odpoved neviem..ale zavisi to od schopnosti regeneracie danej pokozky..ja ma napr jazvy skoro zo svetkeho.. niekto nema jazvu skoro vobec, ani po dakych brutal urazoch..a koli tym bledym flakom sa netrap, to je fakt uplne normal, nikomu sa nevytvori nova pokozka krasne opalena

lamburginy

ahoj jazva dakujem za odpoved lebo vvies jeden kamos ma brutalne jazvy od vyrasiek a to nesuvisi ani s opalovanim mal totis tazku formu akne.. cize tebe ked si opalne po chraste sa ti urobi bielsi kontrasny flak v porovnani s opalenou kozou ? no teoreticky jasne ked porovnam tam kde som sa nikdy neopalovala :) stym flakom tak to sedi :)aaa pri ako m poskodeni vlastne vznikaju neake jazvy na tele hm to je asi tazka otazky....velmi dakujem

lamburginy

a ostatni nemali ste s tym skusenost ze ked ste boli opalni a urobila sa vam chrasta od vyrazky alebo od neakej skrabanice ostalo bielsie miesto tj take aka je vasa povodna pokozka ? lebo ja som inak biela len opalena som dakujem za rady a skusenosti

jazva

jasne, sak to je normalne, mas tam novu, zregenerovanu kozu, ktora sa ti nemalal kedy opalit...ale nemusis sa bat o rok sa ti aj tie fliaciky pekne opalia, pokial to nemas dake brutal jazvy

lamburginy

dakujem za odpovede ale ja som sa neopalovala s chrastami helia ale az teraz sa mi urobili chrasty od vyraziek

anisa

Za málo a pýtaj sa, aj od toho sú a nieje to taká hlúposť, to je relatívny pojem, niekto môže niečo vidieť len ako hlúposť a lekár v tom vidí chorobu. Radšej sa treba "poistiť", že to nič nieje :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stalo sa vam to uz? ..poradte dakujem - Fórum - ZDRAVIE.sk