Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

brucho ako baloooooon!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: brucho ako baloooooon!!!!!!!!!!
baloon

ahojte mate niekto tiez taky probleem?????
mne uz niekolko rokov strasne nafukuje brucho dokonca aj na lacno....
no a niekedy mi ho nafuuukne az tak ze mi to tam vyzera akoby sa mi tam prevalovalo resp.kopalo 10mesacne babo...:(
normalne mi to tam vrci podla dychania a vzdy mi tie ukazy robiii iba na lavej strane pod rebrami...:(
neveite niekto co to moze byt...pomoooc

baloon

no takze uz 5rokov jem bez soli...
jem vela zeleniny a ovocia...
pijem vela...tekutiiin...
bylinky nemozem pre alergiu na byliny...
jogurty jem pravidelne...
no este mate daco>????
a nestretli ste sa s tym uz niekto kto ma s tym skuusenosti

tak to je

mala by si svoj jedalnicek zamerat na lahko stravitelne potraviny.
tiez dodrziavat pitny rezim, vela sa hybat, mat v jedalniku vela vlanikniny (ovocie, zelenina), menej solit.
z byliniek je vyborna saturejka, sluzi proti naduvaniu, takze je idealnou prisadou do tazsie stravitelnych jedal.

asdfjklô

baloon: solis vela. bo sol zadrziava vodu v tele, takze to moze byt z toho. inak jedine, ze chod k lekarovi, nech ta vypise k internistovi abo ku gastroenterologovi.

baloon

no ludia vy tu asi nikto nepoznate takyto probleem ale niekto by ste mi napiisat mohli aspon daco nechce sa mi celyy zivot chodit napred seba a aby sa ma kazdiii pyyytal v ktorom si mesiaci????je to velmi nepriiijemnee tak sa mi prosiiim vas niekto ozvite diiiky prosiiiiiim

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

brucho ako baloooooon!!!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk