Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moj pribeh

Príspevok v téme: moj pribeh
kaciak88

Pisem sem nie preto, ze potrebujem pomoct, len chcem naznacit,ako to v zivote chodi...predpokladam, ze takmer kazdy z nas sa uz niekedy poriadne opil...to sa stalo asi pred dvoma mesiacmi aj mne...proste som to prehnala s alkoholom...a nakolko som vtedy vzdy strasne nadrzana, spominam si, ze som sa vtedy zaplietla s dvoma chalanmi. antikoncepciu sice uzivam,ale aj tak som od nich vyzadovala kondom...avsak ani jeden z nich nemal..a alkohol a vasen je ta najhorsia kombinacia...chces to a neuvedomujes si rizika...ci sa teda nieco stale alebo nie neviem, predpokladam, ze ano...najprv som si hovorila, ze nemozem byt tehotna, preco by som mala byt prave ja??? preto som ani nemyslela na nejaku tabletku po..ved mna sa to predsa netyka...no a potom som este dva tyzdne cakala na kramy ci pridu...meskali, ale prisli..a boli ine nez zvycajne..to som pripisovala zmene antikoncepcie...ale stale som sa necitila ok...tak som si nedavno spravila test...je negativny...ale napriek tomu mam stale strach...a ked uz nie z tehotenstva, tak z nejakej choroby..a co sa tyka toho, ze by som bola tehotna, prvy nazor potrat, druhy adopcia..priklanam sa napriek tomu skor k adopcii, aj ked viem, ze by som to lutovala...preto ja nedokazem odsudzovat slecny, ktore cakaju dieta so svojim priatelom...ja som este nezodpovednejsia, ja tych chalanov ani nepoznam...a len dufam, ze ta noc nebude mat ziadne nasledky...inak mam 20 rokov...keby ste boli zvedavi...

carlito

a mylite ze preco deti chlascu??
pretoze nesu spokojne so sebou a zivotom a kto zato moze...
no asi rodicia ktory nas vychovavaju...
a kto vychoval ich? no ich rodicia?
takze blby je program.

carlito

sex a alkohol je podla mna blba kombinacia...
preco si zeny jednoducho neuzivaju triezve...
potom ma sex aj zmysel, inac si myslim ze ani ne...
ale tak musela si byt riadne nadrzana ked si az dvoch mala...
tak sexuj triezva potom to dobre dopadne
ale kedze beres antikoncepciu tak myslim za to aj tak robis...
no stava sa...

cica89

berieš predsa antikoncepciu, prečo by si mala byť tehotná? to že menštruácia bola iná (predpokladám, že slabšia a kratšia) je preto, lebo berieš antikoncepciu už asi dlhšiu dobu, tak sa ti zmenila aj menštruácia

suuhlasim

presne tak, aka doba prosim vas? ved alkohol, sex, drogy tu boli aj pred tym a je len na nas co si vyberieme..ci to ze od skoreho detstva sa budeme opijat, sexovat, hulit a tvarit sa ze to z nas spravilo dospelych alebo si najdeme svoju vlastnu cestu a nenechame sa ovplyvnit ziadnymi znamymi ludmi a mediami ktore nevedia nic o tuzbach obycajnych ludi a prezentuju iba falosne hodnoty..

boze moj

hm tak ma napadlo v jakej otrasnej dobe zijeme .. teraz nejdem nic o tebe hovorit.. ale ked tak rozmyslam, deturence od 12 rokov zacinaju s alkoholom.. tie iste deturence chodia na internet citat vselijake taketo pribehy o alkohole a o vyhovorkach nan.. aj ked sa opiju nieje to snimi tak strasne ze by o sebe nevedeli ale tiez sa zacnu vyhovarat na alkohol atd.. ak nieco postvaraju vonku tak sa vyhovoria na alkohol to iste aj so sexom.. za vsetko vraj moze alkohol ale to je blbost..
neskor chcu vyskusat drogy fet travu atd.. k tomu pride aj sex v opitom stave.. pritom vsetky deti zmyslaju asi tak ze "noaco? ved ja za nic nemozem na vine je ta flaska karpatskeho" ..cely pribeh vyrozprava kamaratkam tie si hned pomyslia ze to vsetko je normalne a aj oni to chcu hned skusit.. vsetko sa to tak rozsiri a potom namiesto kramov pride pozitivny test.. tehotne deticky dostanu strach nevedia ci interupcia alebo adopcia.. ked je po vsetkom tak vykrikuju aky je zivot nefer a ake mala zle detstvo a aka je doba skurvena ale preco? ved my sami si zato mozme .. my si tvorime dobu, realitu, zivot .. kedy sa uz nad sebou zamyslia ludia a kedy pochopia fakt ze navine neni doba ale my ludia ktory sme si tu dobu stvorili???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

moj pribeh - Fórum - ZDRAVIE.sk