Nechcú ma nechať ísť.............

Príspevok v téme: Nechcú ma nechať ísť.............
let me go

Do tohto sveta nepatrím, každému zámerne alebo nezámerne ubližujem, nikoho nedokážem lubiť takého aký je, na nič si nedokážem zvyknúť, ludom sposobujem len útrapy, bolesť, strach.......rozhodla som sa odísť....do toho iného sveta i ked viem že skončím v pekle......a budem tam trpieť.....Ale ludia ktorých milujem zažijú už len chvíľkovú bolesť a potom už nič........potom, po roku zabudnú a bude im lepšie...
Len že oni to nechápu! Nechápu že aj pre nich aj pre mňa to bude lepšie....Prečo to nechápu??? nechcem už ubližovať.....nechcem aby mas lutovali....chcem len odísť.....

jajka001

let me go, nikto ta neosudzuje, si velmi citlive dievča v neľahkej situácii. Osobne nikoho s epilepsiou nepoznam, ale myslim ze nie je v poriadku ked ta bije aj ked je chory, čo na to tvoja mama? Nesmie ťa biť. To že si sa pokusila uz o samovrazdu, hod za hlavu, čo bolo to bolo, nemysli na to. Čo sa týka lásky, kazdý z nás bol uz zamilovaný neopatovane, ten pravý este príde, treba počkať, najprv daj sama seba do poriadku. Problemy v škole má kazdý, niekto ich zvláda lepsie iný horsie, potrebujes ziskať trochu lasky a sebavedomia, potom vsetko pojde lahsie. Treba bojovat, veci sa zmenia k lepsiemu. Tvoja mamina nech ti je oporou, nech ti nevycita, čo si spravila, ze si sa chcela zabit, nech ti pomoze zvládať problémy. Potrebujes v zivote niekoho o koho sa môzes oprieť. Ak by si si ublizila, najviac by to ranilo tvoju mamu. Tak do toho, bojuj, snaz sa, usmievaj sa aj ked sa ti nechce, snaz sa nebrat veci prílis vazne, ak budu nejake problemy v skole povedz si nevadi su aj horsie veci. Kazdy den je nova sanca, mysli na to. Nechci o tuto sancu prist.

fuli

viem ze to nie je vobec az take podstatne, ale skus si povedat o nejaku inu nahradu za seroxat, lebo v niektorych pripadoch moze viest k samovrazednym myslienkam/pokusom, o mne si to tiez mysleli, ked som sa zamerne predavkovala, dali to do spravy a zmenili mi lieky...neviem co je na tom pravdy aj ked.... ale viem ze to ten problem nevyriesi...to len taka poznamka....a ten mail ak sa Ti bude chciet, nieco podobne som prezila/prezivam...pozri inak, kolko ludi zareagovalo, hadam Ti niekto poradi;) drz sa a neboj

let me go

brat: epilepsia, je ku mne agresívny, bije ma......a trápi ma ze je chorý, lebo on je chorý a on za to nemoze.....velmi ma to trpi a ja mu nemozem pomoct....
kamarát: viem ze trpi a ja mu nemozem pomoct
mama: bojí sa o mna lebo som raz uz samovrazdu sa pokusila a odvtedy sa o mna bojí..
laska:ten koho milujem ma nemiluje
vycitky: s mojej samovrazdy, nemozem preto spávat
stavy ked si chcem ublizit a nakoniec sa porezem
neuspech: v skole ale aj vo vsetkom, kritika
pre niekoho banality, pre mna je to hrozné.....nieso dostatocne silná osobnost, ja viem......a preto ma asi odcudzujete.......

tanka

tak chod moja do klastora tam ta kazdiii pochopiiii a nikomu nebudes ublizovat...najlepsie a najprija telnejsie rozhodnutie pre teba si mysliiim...drziiim palce moja papa

let me go

aké lieky beriem??? seroxat, atarax, ketilept. nepomáhajú mi.......existuje len jeden clovk ktoremu verim, ale jeho nechcem zatazovat........verte mi....,.ja to chcem ale aj nechcem spravit....co mám robit?????

baku

let me go
ak sa chces znova narodit.. da sa to.. nevrav ze nie.. mozes sa znova narodit.. ale v Kristovi.. Boh Ta miluje tak ako Ta nikdy nikto nebude.. miluje Ta bezhranicne a bez podmienok, taku aka si.. aj s Tvojou tuzbou po smrti.. chape Ta a citi Ta.. obrat sa na Neho.. prehovor k Nemu, popros aby Ti pomohol.. mas na to narok

ele

Podľa tvojej diskusie predpokladám že máš už dlhšie psychický problém,keď píšeš,že psychológovi ani psychiatričke neveríš.Taktiež píšeš, že si už vyskúšala všetko,zmenu životného štýlu, a nič nepomáha? Lenže niekomu veriť musíš,najlepšie by bolo veriť samej sebe. Ak to nejde tak len pravidelne užívaj predpísané lieky, pretože ich potrebuješ a určite zaberú.Napíš aké lieky berieš a opíš svoje problémy konkrétnejšie.

maira

nevzdavaj to do prdele!!! co uz mam povedat? citas tieto prispevky vobec??? nechceme uz dalsie prispevky v "Krimi Novinach"!! Kolko mas rokov? Chces pokecat s mojimi teenegermi? alebo so mnou? ja ked uz neviem co s emociami tak mi vzdy pomoze hudba, spev, hra na gitare, proste nieco so sebou robit ...ved na nieco tu así sme to to nedoslo?? prepac za trosku tvrde slova...