Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

18 ROKOV

Príspevok v téme: 18 ROKOV
smutna-18

MYSLITE ZE JE TO NORMALNE KED MAM 18 ROKOV A MUSIM BYT DOMA O 10-TEJ VECER?????? JA UZ FAKT NEMOZEM TAKTO ZIT....CITIM SA HROZNE!!!!!!!!! RODICOV MAM DOBRYCH, ALE V TOMTO SU PRISNI A PRITOM NIC ZLE NEROBIM !!! RAZ ZA CAS SI CHCEM NIEKDE S KAMOSMI VYRAZIT A TO MUSIM BYT DOMA O 10TEJ !! JE MI Z TOHO ZLE !!! :-(((( PROSIIM NAPISTE SVOJ NAZOR.

cica89

no...smutna_18...normálne to síce nie je, ale ja viem o čom hovoríš... ja síce môžem do kedy chcem, ale horšie to je s mojim priateľom...má 18 rokov preč, a jeho mamka by bola najradšej keby bol doma už o deviatej...
tiež sme to všelijako skúšali, aj hádkamiaj tak, no najhoršie na celej veci je, že priateľ jej veľmi ani nechce robiť naprieky...
čiže častokrát sa stáva, že keď máme ísť niekam na chatu, alebo na byt spať, tak nejdeme, ale už o deiatej - jedenástej v tom lepšom prípade odchádzame domov...
pevne verím, že sa to u vás zlepší...
moc ti neviem poradiť, ja len, že aby si vedela, že nie si sama, a že aj chalani majú také problémy

fraisee

a preco sa o teba boja? aku mas partiu? mas sklony pit na muriku s kamaratmi v parku a pod?
pokial nie, treba sa im jednoducho vzopriet, pokial ano, necudujem sa im.

orgi

Mam dvadsatpat minus pat rokov. A nasi su dost prisni. Neviem aki su tvoji fotrovci, ale s mojimi sa nedalo po dobrom.Vzdy ked som chcela aby sme viedli normalny konstruktivny rozhovor, tak som v nom prehrala, pretoze boli na mna dvaja a vzdy ma ukecali tak, ze mi ich doslo az luto, ako sa o mna boja a dojimavo ma miluju:P
Ale nakoniec som si uvedomila, ze to vedia na mna krasne hrat. Zacala som na nich ist teda sokovou terapiou a to postupnym predlzovanim casu kedy som bola vonku a tiez urazanim sa a hadkami. Zas na druhej strane som ich chapala, ze sa o mna boja, ale tak nemozu ma drzat na zamku donekonecna. Ale musis sa prejavit aj ty ako zodpovedna osoba a mohol by ta niekto aj odprevadzat.Alebo si kup kaser.

smutna-18

orgi- a kolko mas rokov? dik, skusim sa hadat teda..:D ale hadam sa aj tak ale tak musim viac na nich zacat tlacit !!!

orgi

Presne tak ako som ti napisala. Priecit sa, hadat sa a priecit sa. ja som to takto prekonala, bolo to tazke obdobie, kedy sme stale hadali, ale potom uz rezignovali a teraz je to v pohode. asi sa uvedomili.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

18 ROKOV - Fórum - ZDRAVIE.sk