Pauza prežili ste ju?

Príspevok v téme: Pauza prežili ste ju?
x-men2

Som s babou niečo cez rok.Veľmi veľmi som bom zaľúbený a robil som pre ňu všetko-normálne, aby sme boli spolu.Sem-tam bola hádka ako u každého no ja som nás dával do kopy.Teraz sme sa pohádali riadne.Povie človek v hneve veci čo tak nemyslí?Ona toho povedala dosť.Keď je to medzi nami OK to nehovorí ani sa tak nespráva.Rada ma obýma,bozkáva,hvorí milé slová.Keď sa pohádame tak je to úplne iný človek.Dosť ľúbdí ju sklamalo tak sa to trošku odráža na nej.No chce aby sme spolu chodili.
Mne teraz padli tie "rožové okuliare" a začal som si všímať čo všetko pre ňu robím ja a ona ani tak pre mňa nie.Teraz uvažujem či ma skutočne ľúbi a váži si ma.Aj v hneve povedala, že chce aby sme boli spolu.Zistil som,že ma pár krát oklamala.Ale len v blbostiach,drobnostiach a naozaj len pár krát a vtedy keď sme boli pohádaný.A ja teraz fakt neviem či ma ľúbi,či chce mať so mnou nejaký trváli vzťah, možno manželstvo.Neviem či sa za to hnevám alebo som sklamaný no cítim dosť hnevu.Možno kôli tej veľkej hádke.Neviem.Neviem čo chcem ďalej. Neviem si predstaviť, že ju už neuvidím ale ani to,že ja ju milujem spravil by som pre ňu všetko a ona by ma možno nechala.Nie kôli inému chalanovi aj to môže byť ale kôli tomu, že sa niečoho nebude chcieť vzdať.Čo robiť? ako zistiť či ma ľúbi,ako sa zbaviť toho hnevu čo cítim.Ja fakt neviem.Uvažoval som nad pauzov možno mesiac,dva.Neviem ale čo by to pomohlo.Trpel by som aj ja, že niesom s ňou.Chýba mi.Čo robiť?ďakujem za rady a vaše názory.

zuzik

Chyba bola podľa mňa v tom, že si ju možno ľúbil viac ako ona teba, robil si pre ňu všetko a ona si to prestala vážiť. Viem o čom hovorím, vzťah musí byť vyrovnaný, musíme tomu druhému veriť ale nie si byť ním príliš istý, musíme sa o neho aj báť, že ho môžme stratiť a nie si byť ním príliš istý.

x-men2

čawte.píšem znova. Takže po skoro 2 mesiacoch sa ozvala. Napísala na pokeci, že keď idú vianoce aby sme sa udobrili a aspoň si občas písali.Ale len niekedy lebo si nevie predstaviť aby to bolo také ako predtým.
Ja som za tie 2 mesiace sa s tým trochu vyrovnal začal žiť nový život doslova a tak mi aj trochu vadilo, že sa ozvala teraz. A k tomu som sa dozvedel, že ona mala predomnou nejakého chalana veĺmi rada ale ja som sa priplietol a teraz po rozchode so mnou som počul, že niečo zase hovorila o ňom. Ale neviem či je to úplne pravda je to z 10 ruky povedané ale nejakého chalana mala alebo má rada možno dokonca aj ľúbi.Ale on o tom nevie.A aj počas nášho chodenia ma klamala v dosť veciach asi ale neviem s istotou iba viem že nebolo vždy všetko v poriadku. Ja som jej to všetko povedal v pošte na pokeci. Ona to poprela a povedala že ma ľúbila. Vraj kamarátkam povedala že sa so mnou rozišla kôli tomu že sa zľakla vzťahu.Mne však povedala iný dôvod rozchodu.Aj to som jej povedal že o tom viem, čo hovorila kamoškám a to zahovorila trochu a dodala že ona to povedla len jednej a že ostatné si domysleli. Ja jej už fakt neverím asi. Som aj napísal, že keď sme spolu chodili nasľubovala všeličo a nakoniec to nesplnila a k tomu sa ani nevyjadrila. čiže si to asi priznala. Ona by si možno chcela občas písať so mnou ale má to nejaký význam? veĎ to občas nebudeme ani kamoši a ani nič. Mne ten rozchod nerobí moc dobre stále a teraz sa prikláňam k názoru že na ňu zabudnúť a asi by som s ňou nechcel chodiť už. Tak neviem čo ďalej. Povedal som jej že neviem či si s ňou chcem písať teraz, že sa možno ozvem. Ona si ma dala znovu preč s priateľou a povedala že ma teda nebude otravovať. Neviem či jej je to fuk lebo cez písanie na nete sa city nejako moc nedajú cítiť. čo si o tom myslíte vy? môžete sa ešte vyjadriť k tejto téme prosím.

lenuliatko

rana byvaju blbe lebo vtedy si vzdy hned tak uvedomis co s astalo a uplni to to pokazi den.ale to nevadi.take stavy vsetci prezili.posunie ta to posunie to tvoj zivot niekam inam.a ber to tak ze vdaka tomu si zacnes vazit ine veci.vsetko zle je na nieco odbre.z kazdeho zleho si terab vziat aj nieco dobre.

x-men2

no zaspať viem rýchlo.Našťastie.Len ráno je to hrozné.TO mi je fakt blbo.Každé ráno mi hrozne chýba.Ale dúfam, že aj to prejde...Nechcem sa už kôli nej trápiť

den

..ak si doma...nieco skus robit..len sa nezatvor do izby a nezamyslaj sa uz nad tym..a ked ides vecer spat, tak mysli, co si robil cely den, alebo pocitaj barancekov :)
ono to samo ustupi, len to neziv v sebe!

x-men2

No teraz mi je už tak vcelku fajn. Len mi občas chýba a cítim to chvenie v bruchu. Určite to poznáte. Len neviem prečo to cítim. Len to vyvoláva spomienky ktoré bolia. Keď som v spoločnosti je mi fajn ale doma ma to zožiera riadne.

den

chce to cas..na velku ranu viac a ona nieje jedina,kt. ma taketo vlastnosti, ako ti vyhovovali, neboj sa noveho vztahu..po svete beha vela dobrych dievcat..
prve mesiace su tazke, ale bolest prejde, len ju nesmies v sebe zialom zivit..lebo to bude trvat dlhsie

lenuliatko

ked sa ozve ozve sa ked nie tak nie.ale nemozes sa utapat v takych pocitoch co by keby.vtedy nato budes reagovat ked sa v takej situacii ocitne.vtedy povies uplne nieco ine co by si si pripravil dopredu.
aj tak ti ale drzim palce lebo si ymslim ze si zasluzil holku ktora bude urprimna a taka sa najde a mozno aj ta byvala si uvedomi ze to pokaslala.netreba palit mosty za sebou..:)

x-men2

Tak pokúsim sa ju pustiť z hlavy a žiť ďalej bez nej. Máš pravdu bude to najlepšie. časom snáď aj tie pocity zmyznú.ďakujem za rady

lenuliatko

ja chapem ze mas nutkanie zase premyslat a planovat co bude.bud trochu spontanny.nechaj to na nahodu.rpestan riesit ci sa ozve ci nie a co urobis co by si mal.to ti uz nepomoze.musis to enchat tak nesnaz sa ani nic pochopit preco to urobila lebo si natlacis do hlavy niecoco nebude rpavda a nakoniec vysvitne ze uplne zinych dovodov sa stebou rozisla.proste zi dalej.svoj cas nemrhaj takto