Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vzorky

Príspevok v téme: vzorky
wewerrkaaa

ahojte, chcela by som sa spytat, ci neviete o nejakych strankach, alebo neviem, obchdodoch? kde by som si mohla vypytat vzorky kremov. viem ze v lekarnach vzorky davaju, ale mylsim take bezne, garnier, nivea atd....nie vsetko su drahe kremy, lenze tak 200 kotn ku dveto korunam, a nie je to potom lacny spas... tak keby ste o niecom vedeli tak prosim napiste :)

noonaa

v nasej lekarni,teda vo viacerych som sa bez problemov dostala ku vzorkam Vichy,make up, krem, cistaici gel...ale v jednej zacala byt neprijeman lekarnicka,tak som jej drzo povedala,ze na internete na stranke vihy pisu,ze lekarne su nam povinne dat vzorky, preto nie je to lacna kozmetika...tak stichla a dala mi :)

rybka17

no ak aj v obchodoch(lekarnach) dostanu vzorky tak si to tie zeny zoberu domov namiesto toho aby to nechai zakaznickam na predajni....a potom to predavaju na mimibazari...

hehehehe

no tak vzorky najdes asi maximalne tak v casopisoch. vzorkovat lacne kremy je nakladne s malym vyslednym efektom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vzorky - Fórum - ZDRAVIE.sk