Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mensi uder do hlavy

Príspevok v téme: Mensi uder do hlavy
skazaton

Hoj, dnes som asi o 13:50 spadol zo skejtu tak ze som proste spadol ako na chrbat, a ked som bol na tom chrbte tak sa mi tresla potom aj hlava tam vzadu, neboli to , iba taky tlak obcas citim v hlave, a niekedy ma to tak jemne zaboli hocikde , ale iba trosku , ale inac s nou mozem v pohode aj mykat a tak bez bolesti,, malo by to byt v pohode ? bo ku doktorke nechcem ist :) a este som po tom naraze hodinu skakal ,, tak nvm ?

kladivo

Ahojte v noci ma začal silno boliet krk hlavne prava cast...nedalo sa mi ani postavit z postele... neviem vcera som padol z motorky a ziadnu bolest po pade som necitil... Dakujem

Erik662

Ahojťe ja som dnes spadol zo schodov mám na hlave bozuľu boli ma chrbat pri ramenoch mám zodrate do krvi od nohov až po hlavu ma všetko boli od 1 schodu som dopadol na 6 schod nemožem mať nieake problemy jedno zle všade je hlina zo kvietkov to som spadol dnes 22.6.2014 o 10:00.. Dakujem.

Jozef 778884

Ja som sa cca pred rokom udrel do hlavy (nie veľmi) ale po pár mesiacoch som si všimol ako keby sa tá hrčka zväčšila... Teraz je tomu (ako som hovoril) asi rok a stále to tam mám a občas cítim trochu akoby tlak...mimochodom šli sme aj na ct (či čo to je) povrchu hlavy a nenašla sa žiadna nezrovnalosť tak neviem.. H

Taby

Dneska na zapase na fotbale som dostal riadnu delu na celú pravú časť hlavy. celý zápas som odchodil a bolo mi čudne , hlava ma iba trošilinku pobolieva v čele ..mam trocha tlak v hlave ale nemám závraty...vyspím sa z toho či ?

jurro

v piatok som spadol na hlavu..no strčil ma jeden chlapec.. mal som sice vypite no ten pád ani dlho nič potom si vôbec nepamätám..išlo mi aj riadne vela krvy z hlavy.. na druhy den som si zakuril travu ale čo somnou bolo to som nechapal... kuril som už vela krat ale taketo niečo sa mi ešte nikdy nestalo... myslím, že to súvisí s tým pádom... videl som na červeno.. citil som mrazenie po celom mozgu.. v oblasti zranenia bolesť.. strašne som sa cely potil...nevladal som sa pohnúť..
ťažko sa aj také niečo opisuje..trvalo to nejakych 15 minut.. a potom už normalka.. od rana som si aj myslel, že to môže byť otraz mozgu lebo ma hlava bolela aj nejak čudne som sa citil.. :D asi s tym predsa treba ist ku doktorke

jarusaaa

ahojte! Ja som si pred rokom udrela hlavu a nie silno ale zobrali ma lezat do nemocnice. Robili mi rtg aj ct mozgu. Uder do hlavy aj slaby moze byt velmi nebezpecny, hlavne koli krvnej zrazenine. Predvcerom som spadla na korculiach a okamzite idem na vysetrenie. Clovek ani nevie a trafi ho slak o tyzden.

tinka111

ja som si v nedelu buchla hlavu ked sa zatvaral kufor auta tak si nevsimli , ze som este nieco kladla dnu ...
uder bol v lavej casti hlavy , v tedy to bol len sok ...bolest prisla az o den neskor je 3 den a ka ked si lahnem ci na pravu alebo lavu stranu zacne ma hlava boliet...
maam tomu prikladat doraz ?alebo je to bezne?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mensi uder do hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk