Mensi uder do hlavy

Príspevok v téme: Mensi uder do hlavy
skazaton

Hoj, dnes som asi o 13:50 spadol zo skejtu tak ze som proste spadol ako na chrbat, a ked som bol na tom chrbte tak sa mi tresla potom aj hlava tam vzadu, neboli to , iba taky tlak obcas citim v hlave, a niekedy ma to tak jemne zaboli hocikde , ale iba trosku , ale inac s nou mozem v pohode aj mykat a tak bez bolesti,, malo by to byt v pohode ? bo ku doktorke nechcem ist :) a este som po tom naraze hodinu skakal ,, tak nvm ?

skazaton

no ved to, ze nechcem aby mi koli tomu krvacaniu hlavu otvarali, to radsej nech skapem , a za 9 dni mam ist do irska ... a je mi tak ze ma boli len krk , hlava nie, len taku tazku ju mam ako keby :)

nellka

Na tvojom mieste by som išla. Pretože subdurálne krvácanie sa nemusí prejaviť hneď, može sa ti to tam pomaly plniť krvou až kým ti to nezačne utláčať mozg. štruktúry. Koľkokrát sa už ľudia ani nepamätajú, že sa im niečo stalo...pre istotu choď. Ale ako tak vidím, tak ty tam aj tak nepôjdeš.Prikladám ti link o subd. krvácaní- prečítaj si hlavne o chronickom.www.csionline.estranky.cz

bibiiiii

presne to iste sa raz stalo aj mne,mala som uplne dutu hlavu,lekarke som nesla,preslo to,no tym to nechcem zlachcovat,ak sa budes citit zle bude ti na zvracanie tak chod

imunitka

tak bolest niekedy nemusi byt silna. spoluziak v skole odpadol a buchol si hlavu a hned ho poslali pre istotu na neurologiu.

skazaton

hm, pockam ako mi bude rano, snad to neni nic vazne a nejak sa to zahoji, ak ma to bude bolet moc hlava tak poviem matke ze som si ju bachol, ale nechcem ist vobec k doktorke ...