som divna...

Príspevok v téme: som divna...
zablokovana

nemam problem nadväzovat nove vztahy s ludmi ani s chlapmi ale problem prichadza ked ma dojst k niecomu viac...uz sa s niekym zoznamim, skvele si rozumieme spolu vo vsetkom, chodime spolu von, rozpravame sa...a zrazu pride chvila ked mi on zacne prejavovat city naklonnosti, popripade mi aj vyzna lasku...to je pre mna chvila s velkym CH - vtedy zacinam cuvat, zacinam hladat na dotycnom vsetky mozne aj nemozne nedostatky, nieco ma zacne od neho \\\"odpudzovat\\\&quo t; a je koniec...koniec vlastne niecoho co ani nemalo kvoli mne sancu zacat...uvedomujem si to a snazim sa to prekonat ale akosi neviem...cim to je? bojim sa stratit svoju nezavislost? slobodu? naviazat sa na niekoho? bojim sa ze zlyham v opätovani citov? stve ma to...viem, ze v tomto som divna ale snazim sa to riesit...

face of agony

A je to tu. Nieco sa rysuje, co som vzdy chcela a teraz by som najradsej niekam usla a skryla sa pred vsetkymi. Preco???? Nechapem sa. Ved to chcem.

Navy

Zablokovaná. Zablokovala si sa pre toho pravého, a ten ešte neprišiel. Akonáhle príde, tak sa automaticky odblokuješ.

zablokovana

no ja dufam ze to je len tym ze sa ten pravy este nenasiel...lebo inac uz to bude fakt bieda=D uz mi je to az smiesne...ale kazdopadne dakujem za vsetky prispevky, aspon ma trochu povzbudili...

wicky

noo ano presne ako pise zablokovanaa heh, u mna je to thake iste, bojim sa ze ho zase prestanem mat rada, ten clovek sa na mna upne a budem zase tam kde vzdy

rachab

Dievcata, presne som toto zazila ked som bola mlada. A nie raz. A teraz viem preco to bolo. Ziaden nebol ten pravy a moje vnutro to vedelo, citilo. Aj ked som bola zalubena do toho chlapca, akonahle sa prejavil, tak som cuvla. Teraz som velmi rada ze to tak bolo, aj ked ma to vtedy stvalo.

Navy

Dievčatá, vy sa proste nechcete viazať na takých, ktorých nemilujete. Počkajte si na takého, do ktorého sa zamilujete. Potom takéto otázky vôbec nemusíte riešiť. Potom možno budete riešiť také otázky, že prečo on nechce vás:-)))

face of agony

Ja som presne taka ista. Snazim sa o niekoho pozornost, lasku...a ked uz do nieco ide, tak sa akoby zlaknem alebo ja neviem co a ...pochyti ma nieco ako panika, chcela by som zdrhnut. Neviem ako vy, ale ja mam dost silny pocit menejcennosti. Mozno je to preto, ze si myslim, ze si nikoho nezasluzim a nechapem, preco by ma mal niekto rad. Neviem lasku davat, ani prijimat. Aj ked po nej neskutocne tuzim:(((

zablokovana

mne je to tak strasne luto ze neviem, nedokazem niekomu opätovat city... zrazu sa citim nejakym sposobom zviazana, pretoze ten clovek sa na mna upne a asi to mi vadi...ja uz neviem... pricom fakt po niekom tuzim...

wicky

awojky...akurat som si precitala tvoj prispevok... =( phane boze na jednej strane som rada ze sa niekto thaky nasiel lebo uz som mala pocit zee seci su normalny len ja som wadna asi abo co..aale presne ako si to napisala thak to je a newiem co mam robit =( je to strasne uz mi do placu zo mna...ja sa citim v tom vztahu potom thakaa obmedzovana a uz necitim to co na zaciatku aale zacnem kaslat na toho cloveka atd..je to strasne