....AKO NA ZACIATKU???....

ivkaxxxx

nejde o vahu.ale o to co chudnes.tuk alebo svalovu hmotu?delena strava sa nepodiela na chudnuti-ale to, ze mas kvalitne potraviny a rozlozene do celeho dna.ja mam na obed teda aj poriadne tucne jedla.a chudnem.dnes som si nalozila mensiu porciu-a vau.stacilo.zaludok sa zmensil.v tehotenstve som k vyske 162 cm a vahe 49 kg pribrala 29 kg.syn mal 8 mesiacou a mala som stale 14 kg nadvahu.a nechcelo sa to pohnut.dnes mam herbalife a som maximalne spokojna.a stastna.

domčuška

No poradím ti teraz zasa chudnem...

Od chladničky sa odtrhnúž nemusíš skús delenú stravu ale 90-dňovú dietu.....

Ale ak nechceš držať nejaké iety podla nejakého plánu tak tiež t možem poradiť...

Ja si na raňajky dávam nejaké ovocie a cctiviu lehká a fit,na desiatu si do školy beriem tieť ovocie ak obedujem doma tak si dávam nejakú ryžu alebo maso....z delenej stravy som naučená maso a sachyridy nemiešať potom o takej 3 keď prídem zo školy zasa tú activiu alebo tie vločky a na večeru ovocie alebo zeleniu a nejaké tie knackebroty alebo polystyrény.

A cvičenie no cvičím takým sposobom že si pusím nejaké super CD a takých 45 minút tancujem na tú hudbu a som spotená ako kôň. Za týždeň som dala zo 69 kg na 67 kg...a dala som si medzi tým aj nejakú čokoládu a najviac som si namiesto čokolády dala sušené ovocie xD

ivkaxxxx

ach jaj.neviem kde mi to dalo prispevok.tak este raz.ja som chcela kupit kalendar playboy.ze ked sa pozrem na tie kocky, prejde ma chut na jedlo.
pozri .ja mam herbalife.a protein od herbalife.to je najdolezitejsie.pretoze ked ti chyba protein, telo ma hlad..to su chute.a hlavne chudnes svalovu hmotu a nie tuk.myslis to vazne s chudnutim?jasne, stoji to peniaze-ale mne to za to stoji.chcem byt znova stihla.opytaj sa ma na co chces.rada poradim.a kup si cd od miro vesely.vravi na nom jak to funguje v tele a s dietami a preco niektori ludia nikdy neschudnu aj ked sa snazia

ja_ona

tak ten tvoj idol neviem ci ti pomoze.... ja moc nejedavam a neni som miss :-D zalezi na tom ci mas pravidelny pohyb alebo nie