Ovulačný tester Lady Q

Príspevok v téme: Ovulačný tester Lady Q
sassssaa

mate s tym niekto skusenosti? ... je to na zistenie plodnych a neplodnych dni.bohuzial HAK soom musela zo zdravot. dovodov vyysadit, pharmatex priatel odmieta, tak som chcela ako kombinaciu tohto testeru a kondomu (teda ,ze by sme mali pomer len pocas neplodnych dni s kondomom a keby sa pretrhol tak aspon je takmer nulove riziko otehotnenia) , no kedze mam fest nepravidelne kramy, tak na zistenie plod.a neplod. dni je toto ako stvorene... spolahlivost to ma 99percentu,stoji to okolo 700,- tak sa cem poradit, ci sa mi to oplati, ma niektora s tym skusenosti? DAKUJEM za kazdu odpoved (mam 20.rokov)

alica7

1)da sa kupit aj lacnejsie (napriklad tento za 300 Sk:www.bio-obchod.sk .. maju ho aj v niektorych lekarnach, najmä takych pri cirkevnych nemocniciach)
2) mne sa to este nepodarilo pouzit celkom podla navodu (mam ho asi 4 mesiace) .. ale to preto, ze na to rano obcas zabudnem aj niekolko dni po sebe ...
3) Ak mas doma hocijaky detsky mikroskop, posluzi Ti rovnako ako Lady-Q .. staci naniest sliny na sklicko a pozorovat ...
4) 100% by som na na to urcite nespoliehala, ale tak ako pises, by to mohlo byt dost spolahlive (najskor vsak niekolko cyklov pozorovat ci sa vobec nieco objavuje) ... samozrejme len v pripade, ze by babatko nebolo pre Teba/Vas uplnou katastrofou