Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím o radu

janka

otazocka cyklatus ti trva kratko,citala som,ze tento stav sa vola hypermenoera-nadmerne krvacanie,a mala by si navstivit mozno aj lekara,aby ti vysetril krvny obraz,moze to byt sposobene aj vykyvmi v hmotnosti ,aj psychikou ak si bola v strese,kolko mas rokov ,lebo aj vek je tiez urcitym faktorom...

Lilli

berieš HAK? ak áno tak ju berieš nepravidelne, alebo si nedobrala celé balenie a rozhádzal sa ti menštruačný cyklus, to býva najčastejšia príčina. Ak Hak neberieš môže to byť spôsobené stresom alebo chorobou. Ale určite by som ti odporučila návštevu gynekológa- pre istotu, môže to byť aj niečo iné, vážnejšie, to sa nedá takto cez net diagnostikovať :) iste chápeš prečo :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk