detská ort.ambulancia

Príspevok v téme: detská ort.ambulancia
jana11

Prosím Vás ,prosím o radu.Ak by ste mi mohli niekto poradiť nejakého dobrého detského ortopéda.Sme z okolia Trenčína,ale nevadí,keď bude aj z iného mesta.Veľmi chceme pomôcť dieťaťu.Čo sme boli doteraz u lekárov sú vyšetrenia o ničom nevedia pomôcť.Prosím Vás,dajte kontakt.Ďakujem

szolnokiova

mudr.Kusin je vynikajuci lekar,a ma perfektny pristup aj k detom aj k rodicom...nam velmi pomohol.vrelo ho odporucam.....

jana11

scolioza,ja som písala ten článok sme tiež objednaný u MUDr.Kusina.mudr.,ktorý napísal kontakt na MUDr.Kusina je zlatý.Ak smiem vedieť z akého mesta si?Verím,že nám lekár pomôže.Ak budeš môcť ozvi sa ako si dopadla na vyšetrení so synom.Zatiaľ ahoj

scolioza

syn potrebuje ortopedicke vyšetrenie, u nas v meste su dvaja ortopedi nie moc dobreho mena, vcera som si na tomto fore nasla telefon na MUDr Kusina, sme sup sup objednani na vysetrenie a som velmi rada, ze je tu tato stranka. Bez komplikacii sme na buduci tyzden objednani, prijemne vystupovanie sestry v telefone, ZATIAL SOM VELMI SPOKOJNA A DAKUJEM

mudr.

:)
dufam ze to dietatku pomoze,lekar je skvely, budes spokojna, ale je velmi vytazeny, napriek tomu ma skore terminy

mudr.

malacky na sestricku pre objednanie 0915851117
blava 0907043915-treba volat medzi 12-13 hod. ked xces hovorit s doktorom,ked operuje,zdvihne to sestricka...

mudr.

mudr.kusin je vynikajuci-a.s. nemocnicna, malacky ,neplati sa tam, alebo robi aj v bratislave v sukr.centre prosanus, vysetrenie stoji tusim 400.
telefon musim vyhladat-neskor. nikde necakate,mate presny termin a cas