Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
gigia

prosim, mam 37, stabilneho partnera, nemam neplotu ani sa necitim chora, pri moceni len obcas taky pocit "tlaku?" v podbrusku... proste nic vyrazne, len som si ocikala papierik pred 3 dnami a je tam krv v moci, uz to robim pri kazdom cikani a stale tam je, teraz dokonca uuuuuuuuplne modry-cize viac krvi. Prosim, poradte, z coho to mozem vsetkeho byt? teda co mi moze byt,prosim

mocove cesty

ja som mala tiez problem s moc.cestami...isla som k lekarke a ta ma odporucila k urologovi a ten mi spravil potrebne vysetrenia aby zistil ci je to zapal moc ciest alebo ci nieco nieje s oblickami...na tvojom mieste by som sa obliekla a rychlo utekala k lekarovy...aby si nieco nezanedbala...pretoze toto su nebezpecne veci kedze v blikosti su vajecniky

gigia

ok, dakujem dam vysetrit, co znamena laboratorne vysetrit moc? sediment a kultivaciu?/nemala by som ist aj na sono?
nejake extra potiaze nemam myslim pri cikani,ani teplotu. tak ma napadlo ci to nemoze byt gynekologicke ci ine daco? mam len mierny tlak v podbrusku a naduvanie s plynatostou. na gynde som bola pred tyzdnom na preventivke, no moc mi tam nekontrolovala len crp som mala vtedy v norme, a nejake pecenove, kde som mala zvyseny bilirubin. krvak mi nerobili. no a este marker mi kontrolovala len jeden ca153 co som mala len malicko nad normu, vyter-cytologia este nieje

zápal

infekcia v močových cestách, obličkách - s partnerom to nemusí vobecť súvisieť.Pri silných zápaloch obličiek sa neoplatí čakať ,daj si laboratórne vyšetriť moč.

267

Pravdepodobne je to zapal mocovych ciest. Treba ist k obvodnej lekarke. Vysetri moc a povie co dalej. Najskor predpise antibiotika.