moze to prerast v lasku?

Príspevok v téme: moze to prerast v lasku?
fk

Existuje jeden clovek, ktoreho som nemohla vystat...pekne slovo sme jeden pre druheho nenasli..potom sa dal dokopy s mojou kamoskou, a kvoli jej spokojnosti, sme sa snazili byt ku sebe vludnejsi...stale viac a viac...az sme sa nakoniec spolu vyspali...obaja plni vycitiek...rozisiel sa s nou...mna to aj tak vsetko mrzelo...ale len chvilu...tak dobry sex som nikdy predtym nezazila.....potom sme spolu spali zas a zas....od 30.septembra spolu spime takmer kazdy druhy den....a neviem sa toho nabazit..myslim, ze on tiez nie....ked nenapisem ja jemu, napise on mne....dnes som sa prichytila, ze sa rano usmievam....je to fajn, ale aj tak sa nechcem nablaznit na niekoho, s kym by to nemalo mozno zmysel...neviem, ci vobec zdiela nejake emocie...pise take zvlastne spravy, ktorym niekedy ani nerozumiem...Napr...vcerajsi vecer bola haluz...je mi cudne.... Na to sa ho opytam ako to myslel a on, ze...neviem, bolo to cele take ine, dost ine...ale nevadilo mi to...skor naopak... Som z neho zmatena!!!!!!!A to mam 23 a on 26....vcera som bola opat u neho...lezali sme len tak v objati asi 2 hodiny...a on mi povedal, ze takto to nemozeme riesit..ja sa pytam, ze preco..on, ze sukacie kamaratstva neexistuju a vsetko by sa casom pokazilo...Pozrela som sa nanho..on ma pobozkal a povedal...dobre...tak aspon nemozeme spolu spavat dva dni posebe....co to vsetko znamena....boha...

martina3

Hm, aj mňa by zaujímalo, ako sa to vyvíja ďalej FK... Ja žijem niečo podobné tejto téme... 4 roky som chodila a žila s partnerom, mali sme spoločného priateľa, obaja sme ho mali veľmi radi, ja som ho brala ako brata, bol pre mňa nesexuálny, vždy som sa cítila bezpečne pri ňom, mohla som si k nemu dovoliť viac, ale on bol ako z kameňa a poznala som jeho typ baby... trojky prsia bol základ... Pred tromi mesiacmi sme sa s partnerom rozišli, resp. ja s ním, už sa to nedalo vydržať, ten vzťah bol zlý... Mesiac na to prišiel ten náš kamarát a povedal, že ma miluje... že to tak bolo už dávno, len nám nechcel vstúpiť to vzťahu a hovorí mi to až teraz, keď je definitívne jasné, že to medzi nami skončilo. Odmietla som ho. Bolo mi to smiešne. Pozval ma na večeru, aby som bola pokojná a nebála sa, že sa hnevá. Išla som. Pri odchode som mu dala pusu a bolo z toho parádne bozkávanie. Tri dni nato spal u nás a takmer sme sa pomilovali v obývačke, pričom v spálni spal môj bývalý, s ktorým stále spolu bývame. Neskutočná chémia s tým kamošom, ešte sme spolu nespali, trvá to asi dva týždne, ani nie, sme k sebe priťahovaní ako magneti... on je presne taký v týchto fyzických veciach ako som chcela... neskutočne si rozumieme. Ale rozumieme si aj inak... to sme si vždy. Máme si čo povedať, rozprávame sa donekonečna, hladkáme sa, dívame sa na seba, ja vidím takú lásku v jeho očiach, až mi je do plaču. Z mojej strany to nie je taká šialená zamilovanosť... skôr mám pocit akoby to bolo už niečo viac. On ma pozná, vie kto som, pozná moje zlé stránky - všetky - a napriek tomu ma miluje. A vidím, že naozaj. Zobral by si ma za ženu a zniesol mi modré z neba. Lenže bývalý nič nevie... netuší. Za prvé stále spolu bývame, za druhé ich priateľstvo je vzácne... strašná situácia... cítim, že ho začínam ľúbiť a že ujsť už nie je kam... Nechcem nič iné len byť s ním, byť pri ňom... a to som si myslela, že po tomto vzťahu si dám s chlapmi pauzu... no ale kdeže :)

dariana

Nie, ja sa na nanho kaslem. Hadam sa nebudem takto ponizovat a podhadzovat sa niekomu. Ked je slaboch a nedokaze sa pre mna obetovat, tak ma smolu. Nech si ostane tam kde je a uziva si to co ma. Kazdy si je strojcom vlastneho stastia. Ja som preto svoje asi urobila co sa dalo. Viac nie som ochotna. Nemienim skoncit tak, ze ma o 50 rokov zavola do Posty pre teba ako vdovec a oznami mi ci sa k nemu nahodou nevratim lebo on uz je vdovec a cely zivot ma miloval a ja budem prezivat romanticky sen v priamomm prenose! Takze tak...ale dik za radu.

andy

Už raz ju "údajne" nechal kvôli tebe, potom sa pomerili, lebo sa ti to ani neunúvať oznámiť. Tak ak by chcel, zvládne to aj druhý krát. Ak to vôbec prvý krát bola pravda. Ešte by si mohla vyskúšať "akože" s niekým chodiť, uvidíš, či sa nezľakne, že ťa stratí a rozhýbe sa

dariana

Ja som si plne vedoma vsetkeho co mi pisete. Na jednej strane beriem jeho vyznanie s rezervou, no na druhej strane sa ma kazdy pyta co medzi nami je, ci spolu chodime, kazdy vidi ze je do mna zalubeny a kto sa nepyta mna tak mojich kamosiek. Ja som dost rezervovana vo svojich prejavovoch, obcas aj k nemu ale hl. na verejnosti, to skor na nom to vidiet. A nebavi ma zit v tej neistote. Uz sme to viac krat skoncili, ale vratili sme sa, lebo sme denne spolu a neda sa na tom nic zmenit a tak sme boli stale v riziku. Nechapem ho, ani ja ani nikto. Oni su spolu malo a ja som s nim stale. Najblizsie roky aj budu spolu malo a my budeme zrejme spolu casto. Ma ju rad, nikdy nemali konflikty a medzi nami to vzniklo preto, lebo sme boli stale spolu a prakticky som mu ju nahradila. A jeho asi strasne stve, ze vlastne nema dovod okr. citov (co je ale podstatny dovod)ku mne ju opustit. Ale on asi nechape, ze to je vazny dovod. Ved ona nemoze byt stastna ak on ma rad inu alebo aj inu. Tak neviem o com je potom ten ich vztah. Alebo ci ma vycitky aj k okoliu a rodine, to neviem. Nepatrala som po tom, aby to nebolo ako natlak. Podla mna na to musi prist sam a nie ja mu pomahat! Takze neviem. A ked ma lubi, ale nic preto nerobi, je to jeho smola. Ja nanho nemienim cakat vecne a tiez nechcem ani slabocha. Ja potrebujem silnu oporu. I ked to mi on dava. No nechcem raz skoncit v nevere - co sa mi sice moze stat u hocikoho, ale on sa mi ani nebudem mat silu priznat. S neverou pocitam- v dnesnej dobe, naivna zial nie som, ale klamana byt tiez nechcem..Takze tak, ked ma nechce, jeho smola.

daphne

ahoj,dariana,suhlasím s andy.ak ťa lúbi,prečo zostáva pri tamtej?ved medzi vami to trvá dlhšie ako mesiac.baví ťa žiť v tej neistote?ked si s ním,tak máš pocit že je to tak ako vraví,ale ked nie ste spolu,nepremýšľaš ako to vlastne je?netrápi ťa to?nesere ťa to?ved nie je ženatý,jediný záväzok ktorý voči nej má,je,že s nou oficiálne chodí.a ako on hodnotí ten svoj vzťah s nou?

andy

Prepáč moja, už viem, nestíhala som čítať spätne, len mi tá téma niečo hovorila. Tak to máš teda ťažké, neviem čo by som robila na tvojom mieste, ale jedno je isté, že takto to ísť nemôže. Vieš si predstaviť, že ti po nejakom roku oznámi, že sa ide ženiť? Zvládla by si to? Nuž neviem moja, je to na tebe, asi by som mu skúsila dať ultimátum, alebo (nechcem byť sviňa), nech niekto túto správu oznámi jeho terajšej, neviem, je to zamotané. Ale asi by som mu moc neverila

dariana

:-))) No, precitala si si asi nespravny uvod. Ja som iny pripad :-)
My sme boli kamarati a prerastlo to vo viac. Dlho sme si to nepriznavali, az sme nakoniec museli, lebo sa nedalo. On ma vsak okr. mna frajerku- dost dlho doma na dedine, ale obaja studuju na VS inde. Ja tam kde on a aj spolu pracujeme. Aj s nami sa to tahalo dlho aj po mnohych rozchodoch az sa raz s nou nedavno teda rozisiel, ale po tyzdni sa vratil a mne ani nepovedal, ze to urobil- ze sa s nou rozisiel. Hnevala som sa aj na nasho spolocneho kamarata, lebo mi to nepovedal ani on a nato, ze je kamarat nam moc ani v tomto nepomohol. Uz si spominas? Ked sa k nej teda po tyzdni vratil, ostali sme aspon kamarati, lebo navyse dostal vtedy aj tu prac. ponuku zrovna v meste kde je ona (taku by nemohol odmietnut ani keby bol so mnou) ale ta nevysla, takze ostava nadalej v meste kde je a najblizsie roky bude pracovat so mnou a pokracovat v studiu. A tu nastava to pokracovanie o kt. som vcera pisala. Snazili sme sa o kamaratstvo, ale nakoniec prisiel s tym ze ma lubi, ale nedokaze to priznat resp. riesit. Nezahrava sa so mnou, viem ze je to pravda. Je proste slaby! Pritom on je je mojim akoby vzorom aj v praci, lebo si vie dupnut, povedat co si mysli a ked mam nejaky problemy, je mi oporou a dodava mi silu. Fakt je to zvlastne. V tejto situacii zlyhava na plnej ciare. Nechapem coho sa boji alebo co mu v tom tak brani. Naozaj ma lubi, to mu verim a vsetci naokolo, lebo to na nom vidia. A nezahrava sa so mnou, lebo viem ze sa trapi. Aj to je na nom vidiet. Ale preco to nedokaze riesit, nechape nikto!

andy

Ahoj,
musela som prečítať úvod, aby mi došlo, o čo tam vlastne išlo. Už si spomínam, oni sa rozišli, on bol divný, ty si mala pocit, že si v tom a....nechápem to. S ňou sa rozišiel, teba miluje, ale nechce s tebou byť, chce odísť preč, do iného mesta, tam, kde je ona...? Asi by som mu dala poriadnu príúčku. Viem, že je to ťažké, ale ty ani nevieš, či sa s tebou zahráva, alebo...