BALZAM NA PERY

Mrauka

Tiez uz dlhe roky pouzivam od Vitalos a som na nich uplne zavisla. Neznasam pocit suchych pier a nemam rada strasne tvrde a tuhe balzamy.

Mozes si vyskusat natriet pery aj medom, alebo kokosovym olejom.

Ivka 1

Ja mám vyskúšaný Aloe Lips
balzam na pery
Zloženie: aloe, vazelína, jojobový olej, včelí vosk...
Účinky: upokojuje, vyhladzuje a zvlhčuje popraskané a suché pery napomáha pri prevencii herpesu.
-zabraňuje bolestivým prasklinám pokožky /vhodný aj na nohy /
-je ideálnym pomocníkom v núdzových situáciách, ako je napr:
-uštipnutie hmyzom
-drobné rezné rany či popáleniny
-pomoc aj prevencia pri oparoch
-ekzém v oblasti očí
-zvýšenie lesku pier pri podklade matného rúža
-zvýraznenie lícnych kostí a oblasti očí
-uvoľnenie tesného prsteňa z prsta
-opar v oblasti pier pri prechladnutí
-ošetrenie uší pri spálení slnkom
-na ošetrenie citlivých bradaviek / kojace matky, športovci/
-vonkajšie hemoroidy
-kúzelná palička pri detských odreninách,drobných porezaní
modrín
-ošetrenie vyštípanej pokožky pod nosom pri prechladnutí a
nádche
- na ochranu obočia a oblasť línie vlasov pred farbením alebo
nanesením mlieka na zhnednutie pokožky bez opaľovania
- na pálenie po bodnutí a svrbivé vyrážky
- na zmäkčenie suchej kože
- rezné rany pri holení
- pri popŕhlení pŕhľavou

zuzak

ja som jednoznacne za klasicku Placentu...znie to hrozne ale z vyskusaneho je to zarucena pomoc pre vysusene pery...a urcite pomoze kazdemu...ani nestoji vela

Lilli

dobrý peeling ešte je- masírovať pery mäkkou !!! zubnou kefkou krúživými jemnými pohybmi a večer natierať medom- nádherné pery !)

Lilli

klasické Vitalos Balzam s tými farebnými vrchnáčikmi- lacné ale kvalitné. Skúšala som viac druhov, s týmto som dlhoročne spokojná, dokonca som na ňom závislá :)
pre smeja- poradím ti veľmi dobrý trik na suché pery, večer pred spaním si ich natri obyčajným medom, natieraj každý večer a nezjedz :)

asdfjklô

ja osobne nedam dopustit na baleu, ten klasicky biely (teraz je uz modry), tusim sensitive to je... bo som zistila, ze take tie prichutove a trblietave a neviem ake balzamy mi praveze vysusuju pery. a raz do tyzdna si urob peeling: zmiesaj krystalovy cukor s medom a jemne si tym masiruj pery a nechaj si to na perach aj niekolko minut posobit a potom mozes zlyzat:o)