semeníky,žilky?

radoslav

Vcera 4.3.2009 som bol na zakroku(varikokela)operacia trvala asi 20-30 min.v celkovej anesteze,mam to za sebou.Dnes som trochu pod psa,ale inac OK.(KE Dr.HORVATH)DAKUJEM!!!

karlko

dorby den mam to asi aj ja. Chcel by som sa spytat ci to je nejako nebezpecne. Ci to po case nesposobi nieco. Musi to ist pod noz alebo sa toho nemusim bat ? Dakujem za info

filo00

Takze ludia som cital mozner rizyka to co tu pisete sa vola \\\"varikokela\\\&quo t;
a je len jedno ryziko NEPLODNOST ale ze vraj len u niektorych muzov niektory podu aj tak a opreacia cca 15 minutovo zakrok pri vedomi takze nic strasne.

jurik

prosim nemate niekto kontakt na dakeho doktora??mam3X vecsi lawi semenik ako prawi pomozte mapiste aj na juro985@azet.sk prosim

fvnjfk

Chlapi, mam to aj ja . Bol som u urologa a ten potvrdil varikokelu ( možná neplodnosť).Kedže deti mam dost a neboli ma to, tak s tým nerobim nič. Chápem Váš problém s hambenim sa. Dievčata tiež chodia k Gynekologovi a su OK. Lekari to beru ako normálnu vec a robia to ako na pase.Takže k obvodnej pre papierik a hura na urologiu. Ked budeš raz neplodny tak sa tam nabehaš viackrát a budeš si vyčitať svoju nezodpovednosť.P.s. Bola tam sesticka z vedlajsej ulice, videla ma a teraz mam pocit , že sa hambi ona predomnou.

janoooooooooooooo

Dobry den.
Mam 16 rokov a mam taky problem pri lavom semeniku(vajicku)mam niečo navyše.Neviem čo to je.Pri pravom nemam nič a pri lavom niečo akoby rozliate,no proste niečo navyše(teda aspon si myslim).Vôbec to neboli.Len som si neni isty či to tam ma byt.PROSIM PORADTE.