Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Matka a Ja

Príspevok v téme: Matka a Ja
Pac

Aby som sa tu moc nerozpisovala tak poviem iba zakladne veci. Moja matka si mysli ze berem drogy berem jej peniaze klamem ju ze som kurva slapka a ze som jej VELKY OMYL ZIVOTA. Toto vsetko uz trva skoro rok. Neustale ma uraza a psychicky ma depta. Ked to zacala nebola som pripravena na to na takyto sok a hlavne nie od MATKY. Bola som psychicky nadne ale pomohli mi kamosky(spoluziacky)otec brat frajer a najlepsia kamartka. Na zaciatku to bolo velmi zle so mnou bola som zufala a nevedela som to prekusnut teraz je to lepsie ale stale sa ma to dotkne. Chcela by som sa spytat ci ma niekto alebo podobne skusenosti a akoby sa dalo tomu vzdorovat a ako mozem odburat ten odpor voci nej co mam. Bojim sa ze v zachvate zurivosti by som jej vedela ublizit. (bohuzial az tak som na tom)

Nelsa

Baku, dovolim si to oponovoať, niekedy je to naozaj aj tak, ze porekadlo "Bez vetra sa ani listok nepohne" nemusi byt vzdy pravdive !!!
Ja mam s matkou podobny vztah, uraza ma neustale, ponizuje, vravi aka som neschopna a ako nikdy nic v zivote nedosiahnem . Vsetko to zacalo uz velmi davno, ked si vzala mojho otca a evidentne si neboli sudeni, v takom manzelstve v akom doteraz ziju by nevydrzal zit nikto. Ale za to si mozu oni sami, su dospeli, mali si uz davno sadnut, porozpravat sa, rozviest sa .... apod. Matka vzdy vraviela, preco sa bavime s otcom aky je hrozny, a furt ho pred nami osočovala a ohovarala. Proste ich manzelske hadky prenasala aj na deti. Takze si viete predstavit aky uzasny efekt to malo :). Teraz, ale konkretne k nej a k nasmu vztahu. Vsetko to zacalo ked som sla na strednu, stale ma urazala ako zacnem brat drogy, ako sa budem kurviť a bude trvat len velmi kratko kym to pojde so mnou stale dolu vodou . Po tychto 4 rokoch aj viac neustaleho urazania - nedrogujem, nie som kurva, som relativne normalna, ak neratam to, ze matku NENAVIDIM-lebo to asi normalne nie je nenavidiet svoju matku, som sa dokonca dostala na vyšku, mamička stale pokracuje vo svojich urazkach, najprv to bolo, ze nezmaturujem, potom ze sa nedostanem na vš, potom ze neskoncim ani prvy semester, a nakonec je to, ze neskoncim skolu a budem stale u nej na krku . Uz neviem, co mam robit, aby ma konečne prestala urazat, priznam sa ani ja nie som bez viny, pri hadkach, nekonecnych hadkach o tom istom, som jej vela skaredych veci vykricala. Lenze to sa uz inak nedalo . Vzdy nam vravela, ako nas nenavidi, aky bol velky omyl , ze nas porodila. A v tomto jej davam za pravdu, ona MATKOU NIKDY NEMALA byt. Takze ako som spominala porekadlo s vetrom a listkami nie vzdy sedi :) Ludia su vselijaki, maju vselijaku povahu, vselijake komplexy a preto sa spravaju, tak ako sa spravaju. Ale, ze nieco taketo existuje aj vo vztahu medzi matkou a dietatom som si nikdy nemyslela. Jedine co viem je, ze ak ja raz budem mat deti toto nikdy nezaziju urazky, nadavky, ponizovanie. A ze pravdepodobne nespoznaju ani moju matku. Ano, az takto ju nenavidim, za vsetko cim mi ublizila. "Dakujem" jej, ze si uz nevazim ani pomaly samu seba. A niekedy mam chut vyhoviet jej zelaniu nic nerobit nic nedokazat a zit pod mostom, aby bola spokojna, ved je to predsa moja matka, a matku by som mala posluchat . (ironia samozrejme;))

Pac

Myslim si ze to (predpoklad ze berem drogy)zacalo koly tomu ze som velmi schutla (rapidne) a ze som si zhorsila priemer inak naozaj nemala dovod si to mysliet. a na psychiatriu ju nedostaneme lebo este na nas zavola poliiciu

baku

mila Pac.. na zaklade coho si toto tvoja mama o tebe mysli ? vies ako sa hovori, bez vetra sa ani listok nepohne.. nechcem ta urazit, ale nejake dovody na to musi mat.. a ak je nesvojpravna, rozprava scestne a totalne si vymysla... predpokladam ze by ste ju vzali na psychiatriu nie ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Matka a Ja - Fórum - ZDRAVIE.sk