Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tatino ma pocul pri...masturbacii

Príspevok v téme: tatino ma pocul pri...masturbacii
wer

mam strasne zly zazitok..bola som sama doma,a mala som chut,tak som isla do vane,a tam som si to krasne uzivala,a bolo to az tak dobre,ze som aj vzdychala,nevedel asom to utisit a ked som skoncila,a vysla s kupelne zistila som ze tatino dosiel,a ja som sa nevedela ani pohnut a nieto este povedat ahoj... zaliezla som do izby a tam som bola asi hodinu nemala som odvahu..je mi teraz trapne a ci sa aj vam stalo nieco podobne

bambulikna

A potom co ti na to povedal?A kedy prisiel, ked si vychadzala z kupelne, alebo az uz tam bol dlhsie?A ako sa tvaril?

cibi

no snad ma nepocul :-D ale mozne je vsetko. ale cervena som bola ko paradajka :-) ja som sa aj sama prezradila.. no mam 18

marisssa

ano mne sa stalo..uz som to tu niekde aj pisala...
a si si ista, ze to pocul? a ked aj, je to uplne normalne, nemusis sa citit trapne, aj ked je to tazke..
lepsie, ako by si sexovala kazdy den s niekym inym...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tatino ma pocul pri...masturbacii - Fórum - ZDRAVIE.sk