Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc ohladne vztahu

Príspevok v téme: pomoc ohladne vztahu
cunik

Cauky.
potrebujem poradit ohladne vztahu.
mam moc peknu priatelku, sme spolu uz 2 roky, stal som pri nej v dost neprijemnych situaciach ktore zazila v poslednom roku, teda soky.
postupom casu rozmyslam ci ma nas vztah nejaku buducnost.
ja ju mam rad skutocne, ale nedokazem prejavit city, a sam vidim ze to neni take ake to oblo pred pol rokom.
Potrebujem ten nas vztah nejako ozivit, nechcem sa snou rozijst to urcite nie, neznesiem pomyslenie ze by som jej nejako ublizil , a nedajboze ze by ju mal niekto iny.

Potrebujem v sebe nejako vyvolat pocit aby som jej dal n javo ze ju potrebujem, vyznavatjej city a podobne zalezitosti
:( zazili ste niekto nieco podobne? rady?

tyka

Ahoj Cunik, aj ja som na tom s priatelom podobne. Tiez rozmyslam nad tym, ci nas vztah ma nejaku buducnost. Aj my by sme ten vztah potrebovali nejako ozivit, len uz neviem ako. Uz to tiez nie je ako to bolo na zaciatku. Nechcem ho stratit ale tiez neviem ako by sa to dalo vratit do tych spravnych kolaji.... Tak ak nieco vyskusas a bude to fungovat, tak porad aj nam ostatnym :))

orgi

Niekedy staci len objatie a clovek pochopi na com je:)
A obcas jej mozes aj cez den napisat sms, ze ti chyba a uz chces byt s nou a podobne:) Pisat take veci nie je az tak tazke, ako ich hovorit. Ja som veci najprv pisala a potom som sa ich odvazila po case aj povedat;)

veverqua

Vas vztah jednoducho prechadza do dalsej etapy. Uz to nie je ta faza zamilovanosti, kedy vsetko vidis cez ruzove okuliare. zacina realny vztah. ak sa pytas na to, ako vyjadrit to, ze ju potrebujes, vyznat city ku nej, slova nemaju az taku vahu ako naozajstne ciny. daj jej to najavo tym, ako sa k nej budes spravat. prekvap ju kvetom, milym darcekom, spomen si na den ked ste sa zoznamili, chodte spolu na romanticky vylet a pod. nech citi, ze ti na vasom vztahu zalezi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoc ohladne vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk