Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môže to zničiť vzťah?

Príspevok v téme: Môže to zničiť vzťah?
honey

Ahojte, mám taký problém, možno Vám to príde vtipné, ale ja sa kvôli tomu naozaj trápim. Sme s priateľom spolu 2 roky, veľmi sa ľúbime, viem si s ním predstaviť svoj život, samozrejme máme aj hádky, ale ako prídu tak aj odídu. Každý bývame ešte u rodičov. Problém je v tom, že nemáme mať kde sex. Keď sa podarí raz do týždňa nájsť si niekde chvíľku pre seba tak to je ako vianoce. U mňa to nejde, stále je niekto doma, u neho poväcsine tiež. Normálne túžim po normálnej posteli a krásnom milovaní, lebo tie rýchlovky v práci, u neho potichučky aby nás nenačapali a tak ma už nebavia. Vidím na priateľovi, že mu sex chýba a chcel by ho viac, ja tiež. Ale nevidím žiadne riešenie. Cítim medzi nami napätie, keď to nemáme niekoľko dní. Bojím sa, aby si kvôli tomu nenašiel nejakú bokovku...

asdf

ja som presne taky ako ty, tiez sa bojim vaznych rozhodnuti :) Lenze ja som to mal ulahcene resp. som bol okolnostami donuteny odist - doma to nikdy nebolo ruzove, a postupom casu uz len horsie a horsie (nebudem tu rozoberat dovody), a ja uz som to tam proste nemohol vydrzat a radsej som odisiel...Staci si to premysliet, zistit plusy a minusy, a spravit to ;) Bolo to to najlepsie, co som kedy spravil, a aj ked skoro vsetky prachy minem na debilne byvanie stravu a neviem co, a moc toho neusetrim, ale konecne byvam sam a mam klud :)

honey

máš pravdu, asi mám strach urobiť takýto krok a osamostatniť sa, stále si hľadám príčiny prečo to neurobiť, prečo je to príliš riskantné, prečo sa mi to neoplatí, stále to vidím tak, že ved predsa neodídem len kvôli tomu aby sme mali kde sexovať, ale vidím to asi príliš obmedzene a mala by som to brať zo všeobecnejšieho uhla. Len to sa ľahšie hovorí ako urobí, obdivujem ľudí ako si ty, ktorí vedia čo chcú a idú si za tým, ja sa ťažko rozhodujem pre nejaký závažný krok

sussina

moja ja takto taham uz 4 roky..nastasrie ted mame auticko ale aj to nam uz lezie na nervy...postel je postel, tak sa snazime sem-tam vybavit aspon nejaku chatu :)

asdf

pozri, ja popri skole robim, a tiez z toho nemam nic :) Okrem samostatnosti. Lenze spat uz by som nemenil nikdy...

Musite si urcit priority, pre mna osobne by bolo lepsie byt ten 1 rok niekde v podnajme a bars aj vyhadzovat peniaze von oknom, ako byt spolu tak malo ako ste vy. A ak by vam to s priatelom nevyslo, no tak aj tak o rok koncis skolu a uz sa k rodicom vracat nemusis nie? Ja by som sa tak dlho obmedzovat nedokazal, ako to robis ty...Ale rozhodnutie je na tebe :)

Este mozes teoreticky poprosit kamaratky ak byvaju nejake na intraku, to sa obcas robi :) Ale to sa neda robit moc pravidelne, ak to nie su naozaj dobre kamaratky...

honey

už dlho uvažujem že odídem od rodičov, ale keď to spravím, tak to bude navždy, nechcem sa k ním po roku vrátiť, keby nám to náhodou s priateľom nevyšlo. Do podnájmu nechcem ísť, je to podľa mňa zbytočné vyhadzovanie peňazí, chcem vlastný byt a na to nemáme peniaze, ja mám ešte rok školu a potom sme uvažovali ísť do zahraničia, zarobiť si na byt. Teraz máme obaja zamestnanie, ale nezarábame toľko, aby sme ťahali hypotéku aj domácnosť... je to ťažké rozbehnúť sa, mám strach, že to jednoducho nebudeme finančne zvládať a nemáme bohatých rodičov aby nám na začiatku pomohli...

asdf

hm, 18 mate davno za sebou, a preco teda este stale byvate, a dokonca obaja, u rodicov? Ved pises, ze aj priatel robi, to kam dava tie peniaze? :) Ja by som nevahal ani sekundu, a isiel na privat, nebyvam doma od 18 (a to studujem), a radsej miniem vsetky peniaze co zarobim na intrak ci na privat, akoby som mal byt takto obmedzovany doma...Predsa len, uz som dospely, a ty by si mala uvazovat tak nejak podobne :)

lena22

Tie vpady rodicov do izby s tym najlepsim umyslom tiez poznam :o). U nas stacilo, ked som milo povedala, ze budem rada, ak budu respektovat nase sukromie a ked budeme mat chut na nieco, tak si to prideme vziat. A div sa svete pochopili.

honey

nie, osemnásť už máme dávno za sebou:-))
Bohužiaľ aj on aj ja máme súrodencov a spoločnú izbu, takže ani to prespávanie nám veľmi nepomôže...Jeho rodičia si už na mňa celkom zvykli, dosť často chodím na návštevu, ale moja "svokra" má takú povahu, že vkuse nám vletí do izby, či nie sme smädný, či nie sme hladný, či nechceme zmrzlinu, či si nedám čaj a podobne... No a pre môjho otca som stále malé dvanásťročné dievčatko, ktoré nevie čo sex znamená

lena22

Ak mas ty alebo tvoj priatel svoju izbu, jednoducho doma povedzte, ze tuto noc zostanes spat u nich alebo on u vas. Predpokladam, ze nemate menej ako 18 rokov :o). Jasne, ze aj rodicia, kde pridete, musia o tom vediet. Mozno zo zaciatku budu okolo toho nervacit a komentovat, ale postupne toho prichadzajuceho partnera budu brat normalne ako sucast rodiny. Zo zaciatku to netreba prehanat resp. uvidite podla reakcii. Netreba prilis drazdit, u nas sa osvedcilo pomale privykanie o)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môže to zničiť vzťah? - Fórum - ZDRAVIE.sk