Môže to zničiť vzťah?

Príspevok v téme: Môže to zničiť vzťah?
honey

Ahojte, mám taký problém, možno Vám to príde vtipné, ale ja sa kvôli tomu naozaj trápim. Sme s priateľom spolu 2 roky, veľmi sa ľúbime, viem si s ním predstaviť svoj život, samozrejme máme aj hádky, ale ako prídu tak aj odídu. Každý bývame ešte u rodičov. Problém je v tom, že nemáme mať kde sex. Keď sa podarí raz do týždňa nájsť si niekde chvíľku pre seba tak to je ako vianoce. U mňa to nejde, stále je niekto doma, u neho poväcsine tiež. Normálne túžim po normálnej posteli a krásnom milovaní, lebo tie rýchlovky v práci, u neho potichučky aby nás nenačapali a tak ma už nebavia. Vidím na priateľovi, že mu sex chýba a chcel by ho viac, ja tiež. Ale nevidím žiadne riešenie. Cítim medzi nami napätie, keď to nemáme niekoľko dní. Bojím sa, aby si kvôli tomu nenašiel nejakú bokovku...

sisisisi

Ahoj, neboj sa urcite sa to zmeni, my sme to s priatelom mali rovnako takmer 7 rokov. a teraz sme v zahranici, kde pracujeme a vyrieilo sa to- byvame spolu :D

honey

Samozrejme že vzťah nie je len o sexe, my si rozumieme veľmi dobre aj v iných oblastiach, vždy sa máme o čom porozprávať, len sex beriem ako prirodzenú súčasť vzťahu a keď chýba, tak sme z toho nervózní, a neviem kam to môže viesť...

alfabeta

honey, ak máš na mysli vzťah sexuálny, tak určite si nájde inú....to si naozaj myslíš, že je to založené iba na sexe?...veľmi sa mýliš a ak vyskúšaš "diétu" a bude z toho nervózny, tak ako tu píšeš, tak sa na to vyprdni, pretože vzťah priateľský a manželský nieje iba o SEXE...rozmýšľaj!!!aby si raz neľutovala, čo ak by si ochorela? hm vykašľal by sa na Teba, len preto, že mu "nedáš"

honey

prenajom sú podľa mňa vyhodené peniaze, keď mám niekomu platiť každý mesiac osem tisíc za prenájom, tak to si už radšej budem splácať vlastný byt, ale na vlastný byt náš vzťah ešte nedozrel. a hotel?? to mám platiť niekoľko krát do týždňa za hotel?