Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašná slabosť, nevoľnosť s pocitom na odpadnutie

JASMIN20

MNA BOLI HLAVA A PRED OCAMI MAM CIERNE A VELMI SA MI ZATOCILA HLAVA AKO NAODPADNUTIE MI PRISLO MOHLI BI STE MI POVEDAT CO ASI BI TO MOHLO BIT A SCOHO DAKUJEM

celebrita FB

Také, že trasenie rúk, pocity na odpadnutie, haha, to som akože mávala každé dve hodiny. No tak ale podľa škvŕkania v bruchu som vedela, že je to od hladu a vždy som si potom išla hľadať žranicu. Aj počas pracovnej doby. Až som jedného dňa vylúčila pásomnicu a odvtedy pokoj. Ale ty to nemáš od hladu :) Treba ísť k lekárovi, nech urobí vyšetrenia.

kiki66

Ak sa ti to stalo raz, tak to mohla byť len náhoda-chvíľková slabosť z únavy, málo tekutín, jedla, nízky tlak alebo priveľa dlhodobého stresu v poslednom čase a pod.. ak sa ti to však bude diať opakovane, je namieste zvážiť návštevu lekára.

Margie

Ahojte, mám podobný problém ako vy. Posledný mesiac pociťujem bolesti hlavy až závraty. Niekedy mám pocit, či to nie je migréna, lebo mám taký akoby nepriamy pocit na vracanie, nedávi ma, ale mám taký pocit vo vnútri. Chytám sa za čelo a dám si dole hlavu. Aby mi bolo lepšie zívam, vtedy sa vraj uvoľňujú svaly. Nevydržím dlho stáť a mám to niekedy aj keď si sadnem. Mám nízky tlak a pijem každý deň kávu, ale z kávy mi je ešte horšie. Začne mi byť horúco a tiež ma moce. Tabletky nechcem jesť. Čo by ste mi poradili? Ďakujem :)

Peter Orava

Dobrý deň,

Nevie mi prosím niekdo poradiť s nasledovným problémom: Mám problém vydržať stáť vo vykurovaných miestnostiach a v miestnostiach vydýchaných, napr. keď stojím v mestskej hromadnej doprave kde je vela ludí, v kostole atď - začnem sa potiť a mam pocit na odpadnutie -trpím tým už cez 2 roky, ďakujem za možnú odpoveď

KarolB

Dobrý deň. Čítam tu, kto čo radí a keďže je mi tiež akurát na prd, tak som skúsil vypiť cca 3 deci čistej vody a zjedol som lyžičku cukru a je mi fakt o dosť lepšie. U mňa sa to prejavilo zo dňa na deň a trvá to už cca 2,5 roka. Neverím, že Elitoka ešte číta tieto príspevky, ale chcel by som sa jej opýtať, ako sa lieči ta TETÁNIA lebo to zistili aj mne, ale okrem magnézia mi nekázali nič užívať. Moje pocity sú také ako keby som mal riadne vypité a vtedy mám skoro vždy aj vysoký tlak aj do 180/110. Mám pocit, že lekárom som už asi na smiech a tak ticho trpím. Najviac ma trápi, že som totálne "nepoužiteľný" a strácam o všetko záujem. Držím všetkým palce a možno aj nám bude raz pomoci.

Naty71

ahojte, pred rokom som mala taký istým problém a zistili mi že mám nízky tlak. Ale teraz sa mi znásobuje aj bolesť hlavy, horúčava a je mi hrozne. závraty mávam skoro každý deň.

Lulu2011

inak s tymi plesnami to moze byt pravda...mne vysla u alergologicky najvacsia alergia na spory plesne to ako mi kvapla mi tak spuchla ruka, ze az, az sama dr. pozerala...tie pocity nemusia byt len psychicke :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašná slabosť, nevoľnosť s pocitom na odpadnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk