Strašná slabosť, nevoľnosť s pocitom na odpadnutie

Ivka 1

Fidina skús doplniť cukor,rýchlym zdrojom je banán alebo kocka cukru.
Pre každý prípad si kúp šumivý horčík,môže ísť o jeho úbytok /stres,rozčúlenie/ a potom príde :točenie
hlavy, niekedy spojené s vracaním,tŕpnutie končatín,zimnica a celková telesná slabosť,kým sa zásoby horčíka nedoplnia. Takto sa to dá urýchliť. S tým otehotnením sa dá pomôcť
prírodnými doplnkami výživy. Ešte by bolo dobré aby si si dala zmerať tlak,či ho nemáš nízky.

fidina

pre losid...a keď mám nedostatok cukru v krvi...čo mám robiť??? zjesť niečo sladké??? a cukor sa zisťuje ako??..vidno to aj v krv.obraze?

losid

Ak nie si v strese a v psychickej nepohode, skús sa orientovať na to, či náhodou nemáš problémy s cukrom, Tvoje príznaky sa podobajú na nedostatok cukru v krvi

fidina

jaaaaaaaaaa...si pokladík..ja by som bábo veľmi chcela..ale nejak sa mi nedarí otehotnieť..a myslím, že taká slabosť spojená s pocitom na odpadnutie a taká nevoľnosť celého tela tá horúčava niesú príznaky tehotenstva......

fidina

pre???-mám 29...takže menopauza...asi ťažko, na kardiologii som bola v piatok..mám prolaps chlopne...z toho, že vraj by to nemalo byť...ja už neviem, tí dnešní doktori..a menzes mám dostať až za 9-dní...-no bolo mi hrozne...takú slabosť som ešte nemala
a pre jaaaaaaaaaaaaaa...tehotná určite niesom.....plodné dni som mala min.týždeň...a dnes som bola na gynde...gynekolog tehotenstvo nespomínal..a inak ja akosi nemôžem otehotnieť...aj keď sa snažím...díky za rady.....

???

Vycerpanost, rozhadzana psychika, predmenzesovy stav, bliziaca sa menopauza, srdcova slabost, atd. Moznosti je dost. Skus viac spat, rychlejsie prechadzky na vzduchu, jedz vela ovocia a zeleniny, urcite nehladuj, dychaj zhlboka akoby do bruska hlavne vonku