Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosiiim poradte mi....

Príspevok v téme: prosiiim poradte mi....
didusska

v posve sa mi spravily male vyrastky a mam aj vytok..neska som s tym bola u gynekologa predpisal mi Macmiror complex 500 na vkladanie..Myslite ze mi to pomoze aj na tie vyrastky??lebo k nemu isla hlavne koli tomu..A este nieviete ci to mozem uzivat ked mam antikoncepciu Nuvaring??(kruzok ktory si vkladam do posvy)..A este jedna vec tie tabletky mam uzivat 6 dni a v piatok mam dostat menstruaciu..Takze ich mam zacat uzivat asi az potom nie??za rady dakujem...

didusska

ja som si naposledy cipky macmiror vlozila v stvrtok vecer a piatok rano som dostala menzes..ale v sobotu som mala sex ..viem ze ked mam menstruaciu a mam pohlavny styk ze by som nemala otehotniet..ale normalne mam uz pochybnosti ani neviem preco :(..

sussina

slniecko8 : :) prave sa tak deje, menim lekara, pretoze o svojom povodnom som sa dozvedela same zle veci.. nasla som odbornika, sice je sukromnik, zaplatim si pekne peniazky ale dufam ze to bude stat za to :) drzte palcek

slniecko8

A v letaciku pri tom antikoncepcnom kruzk nepise nic o tom? Pri normalnej HAK je Macmiror ok, ale neviem, ako to funguje, ked je ten kruzok. Je mozne, ze sa moze oslabit ucinok antikoncepcie, ale pocas uzivania tych cipkov by si aj tak nemala mat pohlavny styk, nie? Aspon mne sa zda, ze pri cipkoch by sa nemalo. Tak snad to bude ok.

didusska

slniecko8..praveze nepytala lebo som nato uplne zabudla..ale on ani nevie ze beriem antikoncepciu lebo tu som si bola dat predpisat u druheho gynekologa..a tento novyy u ktoreho som bola ma nemohol vysetrit takze o tom kruzku nevie..ale hadam to nebude vadit ked si vkladam tabletky natu antikoncepciu..

slniecko8

didusska, a lekara si sa nepytala, ci mozes brat macmiror, ked mas ten kruzok? Ved on predsa musi vediet, aku antikoncepciu uzivas.

sussina, uricte vyskusaj ineho gynekologa. Podla mna je 9 mesiacov prilis dlha doba. Ja som mala tiez caste zapaly a infekcie a ked sa to stale takto tahalo a stale mi lekar daval nove a nove masticky a vaginalne cipky, tak som to vzdala a zmenila lekara. Ten mi urobil kopec inych testov a prisiel na to,v com bol problem.

didusska

ja ich uzivam od utorka a mam taky pocit ze sa mi to trocha zlepsilo..aj te vyrastky co som mala uz ako keby sa mi zmensily a pomaly stracaly..este stale ich mam ale zda sa mi ze je to uz troska lepsie..som zvedava ked ich douzivam ci mi zmiznuu abo ci to bude lepsie..

sussina

didusska: inac macmiror complex ti pomaha? bo som ho uz mala viackrat a vzdy sa mi po nom zhorsili vysledky... neviem ci som na nejaku jeho zlozku alergicka alebo co...uvedomujem si ze kazdemu pomaha nieco ine... ale toto nemusim.. :(

didusska

tak vyskusaj ist k inemu gynekologovy..ten ti mozno zisti co ti je..v tomto ti fakt neporadiim..som pocula o genitalnych bradaviciach ale neviem ci tie sa mozu spravit aj vnutri v posve..skus si najst nieco o tom na internete alebo sa nato spytaj gynekologa..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosiiim poradte mi.... - Fórum - ZDRAVIE.sk