prosiiim poradte mi....

Príspevok v téme: prosiiim poradte mi....
didusska

v posve sa mi spravily male vyrastky a mam aj vytok..neska som s tym bola u gynekologa predpisal mi Macmiror complex 500 na vkladanie..Myslite ze mi to pomoze aj na tie vyrastky??lebo k nemu isla hlavne koli tomu..A este nieviete ci to mozem uzivat ked mam antikoncepciu Nuvaring??(kruzok ktory si vkladam do posvy)..A este jedna vec tie tabletky mam uzivat 6 dni a v piatok mam dostat menstruaciu..Takze ich mam zacat uzivat asi az potom nie??za rady dakujem...

sussina

vsetko toto mam ale zaraza ma ze lekar tam tie vycnelky nevidi... ja to citim, aj priatel... liecim sa uz 9 mesiacov, mam zapaly a infekcie, ale on hovori ze steny posvy su hladke a bez vycnelkov

didusska

a nemas nahodou aj silne vytoky??bo z toho mozes dostat kvasinkovu infekciu a vtedy ta to moze boliet a palit..mne sa vo vchode do posvy spravily a este okolo klitorisu take male bradavicky alebo vyrazky ako keby..neboly ma to ani to necitim len sa mi stale zvecsuju a rozsiruju mam ich cim dalej tym viac a viac :(

sussina

co su to za vyrastky? bo aj ja mam zapaly a priatel ked do mna vojde citi nieco ako pichliaciky, mne to sposobuje take stiplave bodanie, ale lekar nic take vo vnutri nenasiel a mysli si ze je to sposobene infekciou...daju sa tie vyrastky nejako popisat???

didusska

maja dik za radu..este by som rada vedela ci tie tabletky mozem brat na moju antikoncepciu..skvor si myslim ze hej ale niesom si istaa ..ak ma niekto skusenosti tak mi poradte pls..

maja2251

didusska:Ja som tiež brala Macmiror c. a presne tvoj prípad lekár mi ich kázal brať hneď,potom keď príde menzes vynechať a keď ti skončí menzes tak pokračuj ďalej.Je potrebné vybrať celú dávku.Či to pomôže na tie výrastky neviem,ale možno je to z tej infekcie čo máš.Budeš vidieť,ak to po dobratí Macm.nezmizne treba to riešiť ďalej.