CHUDNUTIE S ORBITREKOM

marcela78

no ja nastastie s vahou problem nemam ale tiez sedim 8 hodim v kancli a mojmu telu to neprospieva, hlavne chrbtici ale komu ano ze? drzim palce

micurka

Jéj Marcela... ďakujem :) Presne takto som rozumela aj ja ... a stačí mi aj to, ked sa občas v spodnom prádle kuknem do zrkadkla a budem utekať na orbitrek :) a ked začnem chudnúť, tak ma to bude viac motivovať :)

marcela78

no radsej si daj poradit od odbornika a radsej zainvestuj ono ta to potom bude nutit ze tolko som za to dala a nepouzivam to tak to radsej budes pouzivat :-)) drzim palce a mas pravdu radsej nieco ako nic nerobit a priberat schalujem

micurka

Určite to po čase prejde ... ale teraz som v tom štádiu, že ak si to nekúpim a nezačnem cvičiť, tak už budem moc moc pribratá a to nechcem... S priateľom sa budeme sťahovať do nového bytu a aj on má nejaké tie stroje... tak to vyskúšame.. Ja len či na tom záleží, že drahý alebo lacný ... Zas nechcem zato dať majland, lebo ked ma fakt prestane baviť, tak to budem lutovať, aj ked ide len o vytrvalosť človeka... jedno viem, že nechcem už pribrať ani deka

marcela78

ja mam uz stary tak 5 rocny a tiez ma to na zaciatku dost bavilo dala som mp3 a slapala som ale teraz uz ma to prestalo bavit a skor by som sla niekam do fitka - doma sa neprinutim...

micurka

No neviem, dokedy ma to bude baviť, ale je to lepšie, než nič ... osem hodín denne presedím v kancelárii a nemám možnosť nikde cvičiť. Chodila som do fitka na orbitrek aj činky ale je to tiež dosť drahé a časovo mi to nie vždy vychádzalo. Potrebujem mať denne aspoň hodinku intenzívneho pohybu a viem, že mi to pomáhalo :) a aký máte vy? Typ...