Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DLHO OCAKAVANA MENSTRUACIA...

Príspevok v téme: DLHO OCAKAVANA MENSTRUACIA...
mnamka257

mam13,5 rokov a este stale som nedostala menstruaciu...moze to byt tym ze mam len163cm a 43kg? ale nezda sa mi to pravdepodobne pretoze aj nizsie a menej vyspele spoluziacky ju uz dostali...raz som mala asi tyzden hnedy vytok a tak som dufala ze uz konecne pride ale stale nic...poradte mi prosim ci je to normalne alebo co mam podniknut aby uz konecne prisla...naozaj sa citim pred spoluziackami trapne ked sa o tom rozpravaju a ja tam len tak cucim...dakujem za uzitocne rady...

cake

mnamka, hlavne vobec nestresuj. Ja som prvykrat menstruaciu dostala, ked som mala 14,5 roka - ako posledna z triedy, a o nic som neprisla. Nicim to neprivolas, tvoje telo musi dozriet - priroda to tak zariadila

airiana

pridavam aj ja podobny nazor ako ostatni, mas este dost casu nemusis sa bat, pride to vtedy,ked bude tvoje telo na to pripravene, ale nemusis sa pred nikym citit trapne u kazdeho to pride inak...co sa ja pamatam radsej som sa s tym nikomu nechvalila :),nepotrebovala som to trubit do sveta :D nerozmyslaj nad tym kedy to pride,ale uzi si mesiace bez tej bolesti,ktoru mozno aj ty budes mat pocas tychto dni :)

nsp_tn

Ahoj,
je celkom normálne že ešte nemáš menštruáciu. Neboj sa ono to príde.
V mojej práci sa denne stretávam s dievčatami ktoré majú 16 a viac rokov a ešte nezistili čo je menštruácia. Všetko je otázkou tela a prírody. Takisto s tým nič nemá tvoja váha ani výška. A ešte jedna vec : Menštruácia sa nedá urýchliť, tak sa nepokúšaj. :-)

janka29

Buď rada, že ju ešte nemáš (veď si len 7, ak rátam dobre).....čo ti chýba? Ja viem ,baby sa bavia...ale čo je príjemné na tom, že týždeň krvácaš, bolí ťa brucho atď. Neboj ono to čoskoro príde. Urýchliť sa to nedá, tvoje telo musí ešte dozrieť.

palacinka

niektore dievcata to dostavaju v 14tich ci dokonca az v 16tich rokoch takze sa neobavaj ze nieco nie je v poriadku a myslim ze podniknut sa v tvojom pripade neda nic:)..priroda to tak zariadila

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

DLHO OCAKAVANA MENSTRUACIA... - Fórum - ZDRAVIE.sk