Francuzsko - Španielsky sex

Príspevok v téme: Francuzsko - Španielsky sex
laky

Caute...Môžem sa Vás niečo opýtat?xD...Minule mi priatelka naznacila .... CI by sme na buduce neskusili francuzsko-spanielsky sex....No a ja som len tak stál a nevedel som jej odpovedat,a tak som jej len pritakal,že áno.....Prosim Vás povedzte mi ako to mam urobit (popíšte mi to...)Budem Vám velmi vdacný!!!!!DIki

dragonka

hehe tak o takom som ani ja nepocula asi ti nic ine neostava len sa jej spytat ze jak vizera ta poloha a dufam ze nam prides povedat aj my sme zvedavy aka je to poloha francuzko spanielska...

lu_boss

... no medzi prsia, ak sa nemylim, je benatsky, alebo taliansky sex :-) Devy museili zostat panny, toto bola nahradna technika, francuzsky je oral... Pocul som o spanielskej chripke a dedine, o spanielskom sexe nie :-) Ale, nech Ti povie co chce a je :--))

ako ?

majkaaaa... a to, ked si da penis medzi prsia a robi mu oral...to sa vola SVEDSKE SANE.... nie ??? teda aspon tak som o tom pocula....a inak o francuzsko spanielskom milovani..prvy krat....

marisssa

cooo? no tak to som este nepocula?:-) a ked ma zena nizsie polozene prsia a chlap maly penis, to sa asi velmi neda, ze? zaujimave..heh