Prechladnutie vaginy?

tana2025

ahoj chcela by som sa spýtať už dlhšie pociťujem bolesť v oblasti krížov a v podbrušku ..chodím často močiť navyše to niekedy aj páli ... pred týždňom som mala dostať menštruáciu a ešte mi neprišla? je možné že mám nejaký zápal kvôli ktorému mi to mešká?

Dasia

dobri den. prosim Vas chcela by som poradit. spravili sa mi asi pred par dnami 3 malicke pluzgieriky ktore nebolo skoro ani vidiet,neprejavovali svrbenie ani palenie. ale teraz spred 2 dnami ich mam viac a raz ma to velmi pali a raz velmi svrbi. a zacalo mi to ako som prechladla, spravila sa mi ako keby uzlina (mam to napuchnute trosku a bolestive ako ked si udriete sval) hned nad lavom pisku na tej kosti. teraz neviem ci to nejak tie pluzgieriky ovlivnuje to prechladnutie alebo je nieco ako sa toho zbavit, ci je to ten herpes ktory je nevyliecitelny...neviem.. mozte mi prosim Vas poradit...dakujem

Magy

Rosalinda - pri moceni pali, ostavaju flaky bielych skvrn - zrejme mas nejaku infekciu. a to my tu cez forum neporiesime. pekne krasne sa ty len zdvihni a chod k lekarovi.
ibaze si koledujes trvale nasledky neliecenej infekcie. v horsom pripade aj neplodnost... to uz je na tebe...

Rosalinda

Ahojte , mám taký problém že už asi 2 den ma tam dole páli chodim aj pri močení boli alebo tak pali, a na gatkách mi ostavaju také bile somarinky . čo by ste mi odporučili lebo k Dr. nechcem ist . Prosíím

chorobkaau

jaj baby,len sa nehadajte kvoli mne :)
nerada by som to podcenila,ale zbehnem najprv do lekarne,lebo dnes sa uz k dr aj tak nedostanem.... a ak sa mi do zajtra po niecom,co mi daju v lekarni nepolepsi,tak na 100% pojdem k dr....ak sa polepsi,doliecim sa doma
dobre som to vymyslela ?:))))

marisssa

lea---- no ano a nicit si telo antibiotikami!nikdy..potom moze cakat zas ine problemy .. k dr. by som zasla, az ked by to neprechadzalo..