Prechladnutie vaginy?

lea

ak mas krv v moci, chod k lekarovi, da ti antibiotika podla rozboru mocu a za 2 dni si zdrava. ak nepojdes, bude sa ti to tahat a bez antibiotik sa to same nevylieci

marisssa

chorobkaau--- ale urcite nie ziadne antibiotika. znama-neznama, maju urcite pravidla,kt.nemozu porusit..ale nejake volnopredajne ti urcite moze poradit...tak zbehni a povedz jej, co a ako...nech sa uz zacnes liecit a si zdrava:-)

marisssa

no krv v moci to nie je dobre...mozes mat nejaky akutny zapal..
ja som si tiez raz nasla krv, som bola uuplne mimo.volala som svojmu dr,ze mam na druhy den hned prist,ak to neprejde,alebo v ten den na pohotovost..no nemala som vobec cas, musela som ist do prace..tak som sa liecila sama..pila ten caj a jedla lieky proti zapalu..a preslo mi to , na druhy den uz ziadna krv!

chorobkaau

dakujem, ale myslim,ze to kvoli tomuto cikaniu tak pocitujem,odkedy som nachladla...takze skusim litre caju..dakujem

marisssa

chorobkaau--- no nemyslim si, ze je to "prechladnutie vaginy" ako ty pises..ale mocovych ciest, ak ta to pali pri cikani..ano urologicky caj, ale veelmi vela denne vypit a ja som pila aj take sumive tabletky s brusnicovym extraktom,pomohlo..keby neprechadzalo, ist k dr,da antibiotika..
alebo myslis to palenie a stipanie na intimnych oblastiach, tak by som povedala, ze mas infekciu(mozno spojenu so zapalom moc.ciest), dobre natriet canestenom,alebo kokosovym,ci olivovym olejom