Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba HPV

Príspevok v téme: Liečba HPV
verka

Zdravim vsetkych! Mam otazocku na RNG. Prosim o radu. Mam HPV vysokorizikovy stupen. Liecim to uz rok. Najskor som mala liecbu Isoprinosinom, ktory mi vsak nepomohol. Teraz mi lekarka odporucila Indonal - 1x denne. Ja si davam 2x denne, k tomu Zinkosel a probiotika. Chcem k tomu pridat ten chaparal, ktory je tu tak casto spominany, prip. plus ine doplnky. Mozes mi odporucit, co mam, resp. mozem kombinovat a hlavne, kde ten chaparal mozem kupit (viem, v tvojich predajniach, ale kde to je??? alebo mi aspon napis nejaky kontak). Budem ti velmi vdacna za pomoc. Chcem ten virus zabit!! A urobim cokolvek. Prosim, porad. Dakujem pekne.

zapper

hocico, nie je pravda, že po dvoch sedeniach sa niekto na zappery zbavil HPV! Je ale pravdou, že zappery sú rôzne, no na stejnom princípe.

Mám potvrdené, že vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice bol eliminovaný z hodnoty 4-teho stupňa (konizácia), až na stupeň, kedy už hodnoty sú v norme.
Skeptici tvrdia, že zapper nefunguje, tak sme si to overovali aj s výsledkami z gynekologickej ambulancii. Funguje, ale...
Zapper je len nejakých 60 % úspechu, sedení bolo viac, nasadené boli aj doplnky, mumio čierne, rakytníkovi olej, vit E 400, Clarkia.
Samozrejme bol zmenený aj životný štýl.

ZdenaKovacova

Slizik zázraky nejestvujú ale existuje seriózna, aj keď dlhodobá liečba a vírusu sa dá zbaviť. Musíš sa obrátiť na odborníka ktorý s tým má skúsenosti a vie ako na to. A má s pacientom trpezlivosť.

hocico

Mirooo a osvietena1 kam ste chodili na ten zapper, pretoze kazdy je iny tak ktorý je to ten co pomohol po 2 sedeniach .... ? dakujem za odpoved

ludmilastafurova

Dobry den, v mojej diplomovej praci sa venujem ochoreniu HPV a jeho psychosocialnym nasledkom, tj. ci dane ochorenie narusa nasu zivotnu pohodu. Preto by som vas rada poprosila o vyplnenie dotaznika k mojej praci a zaroven aj o jeho zdielanie. Velmi pekne dakujem za vas cas. vyskum.prosurvey.sk

Mixi

Zakladom je dobra imunita. Treba sa o nu starat a povzbudzovat ju akymkolvek sposobom (napr. vitaminy, zdrava strava, otuzovanie, nefajcit). Mne kondylomy zmizli do 4 tyzdnov a uzivala som indonal + mast veregen + 3 krat denne 10 minut BIOLAMPA (alebo medolight) ! Neviem co z toho zabralo najviac ale zlepsenie som pocitila az ked som zacala pouziva biolampu. Krem veregen je trosku agresivny vedlajsie ucinky ako je svrbenie a palenie pride urcite ale vysledok je skvely :)

cokoladecka

HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! Zakupit v lekarni ako doplnk stravy a uzivat tri krat denne o jedle. dlhodoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OVERENE. PRISAHAM!!!!!!!!!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečba HPV - Fórum - ZDRAVIE.sk