Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba HPV

Príspevok v téme: Liečba HPV
verka

Zdravim vsetkych! Mam otazocku na RNG. Prosim o radu. Mam HPV vysokorizikovy stupen. Liecim to uz rok. Najskor som mala liecbu Isoprinosinom, ktory mi vsak nepomohol. Teraz mi lekarka odporucila Indonal - 1x denne. Ja si davam 2x denne, k tomu Zinkosel a probiotika. Chcem k tomu pridat ten chaparal, ktory je tu tak casto spominany, prip. plus ine doplnky. Mozes mi odporucit, co mam, resp. mozem kombinovat a hlavne, kde ten chaparal mozem kupit (viem, v tvojich predajniach, ale kde to je??? alebo mi aspon napis nejaky kontak). Budem ti velmi vdacna za pomoc. Chcem ten virus zabit!! A urobim cokolvek. Prosim, porad. Dakujem pekne.

ludmilastafurova

Dobry den, v mojej diplomovej praci sa venujem ochoreniu HPV a jeho psychosocialnym nasledkom, tj. ci dane ochorenie narusa nasu zivotnu pohodu. Preto by som vas rada poprosila o vyplnenie dotaznika k mojej praci a zaroven aj o jeho zdielanie. Velmi pekne dakujem za vas cas. vyskum.prosurvey.sk

Mixi

Zakladom je dobra imunita. Treba sa o nu starat a povzbudzovat ju akymkolvek sposobom (napr. vitaminy, zdrava strava, otuzovanie, nefajcit). Mne kondylomy zmizli do 4 tyzdnov a uzivala som indonal + mast veregen + 3 krat denne 10 minut BIOLAMPA (alebo medolight) ! Neviem co z toho zabralo najviac ale zlepsenie som pocitila az ked som zacala pouziva biolampu. Krem veregen je trosku agresivny vedlajsie ucinky ako je svrbenie a palenie pride urcite ale vysledok je skvely :)

cokoladecka

HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! HLIVA USTRICOVA!!! Zakupit v lekarni ako doplnk stravy a uzivat tri krat denne o jedle. dlhodoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OVERENE. PRISAHAM!!!!!!!!!!!

osvietena1

za lieky urcite odporucam indol alebo indonal a potom hpv sa da liecit aj zapperom ako aj vsetky virusy a bakterie... ja som na tom bola a je to zazrak!! sice s bakterialnou chorobou ale po 2 sedeniach mam pokoj...

Mirooo

Ahojte.. aj ja ja mam ten "uzasny" virus.. mne sa vyhodili na penise bradavicky.. a rad by som sa dozvedel ci ich staci odstranit.. doktorka mi dala masticku na to a dala mi aj tabletky na posilnenie imunity.. kde sa da urobit vysetrenie v akom to mom stadiu? A ked sa ni podari odstranit bradavicky, tak mozem nat opat s partnerkou nechraneny sex? Dakujem za odpoved..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečba HPV - Fórum - ZDRAVIE.sk