Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!

Príspevok v téme: Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!
mirka 23

Vedela som (aj vďaka tomuto fóru) že očkovanie je škodlivé. Ale trápilo ma, že to nemôžem každému povedať, a aj keby som to šírila medzi svojich známych, tak ich asi dostatočne nepresvedčím. Neviem či ste videli Paľbu, kde KONEČNE povedali verejnosti pravdu o očkovaniach, ak nie, tak si to URČITE pozrite, je to sila!
www.homeopaticka-asociacia.sk

Dúfam že mi túto tému nezrušia:)

mirka 23

A ktoré sú tie pozitívne prípady, dddd. Ja som sa narodila ako zdravé dieťa, aj teraz som v podstate zdravá, až na to že mám kopu alergií, trocha slabšiu imunitu.... A z čoho myslíš. No zo všetkých očkovaní a z antibiotík, ktoré do mňa doktori cpali keď som zakašlala.

ddddd

no zase by som to tak tragicky nebrala... deti ktoré sú v rizikovej skupine by sa nemali očkovať to je fakt... (predčasne narodené, problémy s pečeňou, obličky... a pod)
ale zase je to len pár prípadov, ktoré su negatívne a viac ich je pozitívnych, len tie akosi nevidíme.
vedeli ste napríklad, že homeopatia pôsobí zle na psychiku? a tam sa vyjadroval homeopat... takže ani im neverím, lebo mám vlastné skúsenosti s dieťaťom.

jajka

No pozrela som si to a je to fakt super reportáž. Paľbu pozerám, ale toto mi nejak ušlo. Nevedela som že očkovanie je také škodlivé a je to hnusné ak nás do toho niekto núti aj napriek tomu, že nám to môže skôr uškodiť ako pomôcť.

mirka 23

Proste pri očkovaniach ide len o to, aby sa farmaceutické spoločnosti nabalili a ako vyplýva z reportáže, tak v tom majú prsty aj niektorí naši politici.

mirka 23

No radím aby si si tých 7 minút našla. Ide o to, že na Slovensku je povinné očkovanie pre deti. Napriek tomu, že deti majú potom veľké ťažkosti, alebo dokonca hneď po očkovaní na čierny kašeľ naňho ochorejú, vypadávajú im vlasy, niektoré deti aj zomierajú, ale o tom na verejnosti nikto nevraví. Sú tam vyjadrenia lekárov, rodičv. Jednoducho už len na Slovensku existuje povinné očkovanie. To sa textom nedá všetko popísať, čo bolo v tej Paľbe, to treba vidieť, je toho tam viac.

ria 1

Ak sa ti chce stručne mi popíš o čo ide, paľnu som nepozerala a v práci si pozrieť nemôžem, a keď prídem domov už na to zas nemám čas. Dík