asi hlúpa otázka,ale zaujíma ma to..

lessia

ved prave preto vyuzivam tuto moznost anonimity, no ty ma vysmejes tak ci tak..
normalne soms a spytala, preco je nasa stolica plna zlych bakterii, co nam mozu znicit zdravie ?!

lessia

zuzanka65
a este k tomu umyvaniu ruk, precitaj si prosim ta vsetky prispevky odo mna, potom mi urcuj diagnozu! vravim, ze to s tym umyvanim neprehanam, vsetko s mierou.len mam strach , ze sa nakazim..a ty si vari nic,co vopchas do ust, neumyjes??

reska

Lessia ja sa nepovazujem za mudranu, no ludska hlupost ma nesmierne irituje. Ja sa ti snazim pomoct ak si si to nevsimla, na verejnosti by ta za takuto otazku vysmiali..

lessia

mariaa
no ved, len co rozculia cloveku, co chce vediet viac..mozno ony nevedia veci, co viem ja. ale nech si tu ich mudrost nechaju pre seba!

lessia

zuzanka65
noo zuzankooo, mam pravo reagovat, ako ja chcem,ked to tak uznam za vhodne k danej teme.vedela som,ze mame v tele bakterie.ale asi nik nechape pointu mojich otazok...

[zruseny12]

lessia vykasli sa na nich,ved oni len rypu...keby si im ty dala nejaku inu otazku na nieco ine,ci by odpovedali...
mrhas nimi cas...

lessia

ale coby si len musela vypinat caps-lock..nemyslis, ze tym chcela upozornit na dolezitost tej vety, co napisala???