ASLO

Príspevok v téme: ASLO
stevo

Dobry den. Chcel by som sa spytat o radu ohladne mojho problemu, a to zvysenej hladiny asla v krvi. Mam 29 rokov a ked som mal 12 mal som caste anginy a velmi vysoke aslo v krvi, neskor mi vybrali mandle. Od vtedy mi aslo uz nesledovali, az pred pol rokom som bol na preventivnej prehliadke, kde mi robili aj krv.testy. Hladina bolo vyssia, min. tyzden som bol znovu na kontrole a testy ukazali, ze je to stale vysoke. Neberiem ziadne lieky ani nebyvam chori. Chcem sa spytat, co presne tato hladina znamena, ci a ako sa lieci, ake problemy mi hrozia v pripade dlhodobej vysokej hladiny asla. Dakujem za pripadne info a odpovede

Ivka 1

Stevo zvysene aslo znamena,ze je v tele
zapal alebo poukazuje na reumaticke ochorenie.Enzymy sa nachadzaju aj v aloe.
Enzýmy – sú veľmi dôležité pre fungovanie ludskeho tela.V dnešnej potrave sa nám ich nedostáva, pretože je to termolabilná látka, ktorá sa ničí už pri 40*C. Takže všetky pasterizované, konzervované a inak tepelne upravované potraviny už enzýmy neobsahujú. V Aloe Vera je veľa druhov enzýmov, ktoré pomáhajú štiepiť potravu, čím napomáhajú tráveniu. Všetky živiny v našej potrave sa môžu účinne absorbovať. Bez enzýmov nefunguje správne trávenie, to má za následok poruchy imunitného systému a s tým súvisiace rôzne ochorenia.
Mam velmi dobre skusenosti s kombinaciou
aloe a prirodnych doplnov vyzivy.

imunitka

V dnesnej dobe je velmi popularne a ucinne liecenie enzymami. Tie prirodzene navratia rovnovahu telu. Liecia klby, regeneruju pooperacne rany a tiez zvysuju imunitu. Takyto pripravok je napriklad Wobenzym. Je to drahe, ale oplati sa. Najdi si o nom nieco na nete.

stevo

ja som temu zacal, no dlhsie som tu nebol, dakujem za prispevky. podla toho co sa tu pise, moze byt aslo zvysene aj zapalom v ramene? sposobuje toto zvysenie akykolvek zapal, alebo len sposobeny nejakym druhom kokov? sportujem, pravidelne chodim do posilovne a uz davnejsie -asi pred 1,5rokom som spravil taku blbost, ze som prechladnuty isiel cvicit a na druhy den som mal problemy zo zapalenymi ramenami a tiez som ochorel na chripku. od vtedy sa neviem na 100% zbavit tohto problemu, niekedy to je lepsie, inokedy horsie. U ortopeda som s tym bol, dostal som obstrek a lieky, kt. moc nepomohli. Je mozne ze tam je takyto zapal, kt. sposobuje tuto hladinu asla?

rudienka

marikaaa.........Penclen ti dali kvoli tomu...aby ti ochránili srdiečko.....báli sa, že dostaneš zápal...je to bežný postup....

marikaaa

No ja ti poviem moj pripad, ja som mala tiez vysoke ASLO, znamena to ako aj Lilli povedala zapal a to posobeny streptokokmi. Aslo je ukazovatelom protilatky, ktoru telo produkuje proti tymto kokom. Ten zapal mozes mat kdekolvek, v klboch v zuboch hocikde. Najcastejsie su to ale mandle. Zistit to, ze kde je ten zapal sa da len odhadovanim. Prve co spravia vam daju vybrat mandle. Aj ked vobec nie je iste , ze oni sposobuju zapal. Lekarovi je jedno len nech postupuje podla predpisov. Tak ja som odmietol tento zakrok a som spravil dobre! Hoci ma upozornovali , ze to moze koncit aj zapalom obliciek alebo prinajhorsom srdcoveho svalu. Dali mi na to inac penclen na 3 mesiace ale to je antibiotikum uplne na nic. Tiez to predpisuju len aby sa hranili. Este som cloveka nestretla komu by pomohol. Tak som si povedala kaslem na lekarov a sa dam do poriadku sama, brala som milion typov vitaminov, detoxikovala som sa, od aloe-veri som vyskusala vsetko az ku produktov sunrider,jiaogulan, probiotika proste vsetko co sa len dalo. Musim uznat, ze to bolo pre mna financne dost narocne ale som si nechcela nechat vybrat mandle a hlavne nie neopodstatnene. Tieto rozne doplnky som brala 4 mesiace. Potom mi zas skontrolovali ASLO a bolo presne take iste. tusim o 5 menej. Ostala som uplne zufala som sa aj zapisala na termin na vyber mandli do nemocnice. Stastie som mala , ze som sa kvoli dovolene mohla zapisat az o mesiac. A po tomto mesiaci nastal zazrak ked som si este dala tesne pred operaciou skontrolovat krv, ASLO bolo v poriadku. Som bola neskutocne stastna. Cele pripisujem tomu, ze som sa nadopovala po imunitnej stranke vsetkym moznym, aj mi povedali , ked mi naposledy robili krvny obraz , ze neskutocne ako sa zmenil. Imunitu som mala uplne super. A od vtedy dbam na prevenciu takze sa stale posilnujem a nezanedbavam svoje telo a nedam sancu volnym radikalom.