genitalne bradavice

Príspevok v téme: genitalne bradavice
katka222

Ahojte,
viem mi niekto prosim poradit ...pred tyzdnom som mala vysledok cytologie 2 ASCUS a podozrenie na HPV tak mi odobrali z krcka maternice dalsi vzroku. Uz asi pol roka ma stale trapia vytoky, pretoze som mala zistenu trichomoniazu a bola mi uspesne vyliecena. Potom som vsak mala zapal mocoveho mechura a zmenila som partnera. Predpoklaam ze to moze byt aj tym ze mi vysla taka zla cytologia aj ked gynekoklog nevedel identifikovat o co presne ide pretoze ten vytok pretrvava stale. Teraz mam nasadene antibiotika po 3 serie a cakam na vysledoky. Avsak na kontrole u lekara som mu povedala ze mam na vnutrnej strane vaginy tak male biele body -plochy, nesvrbia, nebolia - pytala som sa co to je, prezrel si ich a povedal ze to je z toho sekretu,ktory mi vyteka z vaginy a ze treba ho preliecit. Bojim sa ze mam tie genitalne bradavice a lekar to nevedel rozoznat, moze sa to stat? Ako vyzeraju take bradavice stipu bolia ..mam ich na vnutornej strane pyskov vaginy....prosim napiste svoje skusenosti...asi ma porazi