predkozka

Príspevok v téme: predkozka
mishooo147741

ahojte.. potreboval by som sa opytat nieco ale neviem ako to presne nazvat.PROSTE VIEM SI STIAHNUT PREDKOZKU AZ POD ZALUD aj ked mi stoji lenze videl som v erotickom filme alebo na erotickych strankach ze niektory pri pohlavnom styku si vedia tu predkozku stiahnut uplne tak ze ju ani nevidno. viem znie to asi blbo co sa pytam ale ako je to mozne ze ja si dokazem len tesne pod zalud a niektory uplne? ze ju ani nevidno?prosim odpovede. dakujem

simon

mam problem, predkozku mam prirastenu o zalud a ked mi stoji tak sa mi jednoducho neda predkozka cez zalud pretiahnut,je prilis kratka co sa da stym robit? DAKUJEM.

milosss

ved aj ked mas uzdicku tak sa da predkozka stiahnut uplne za zalud e ju vobec neni vidno. pokial nemas skratenu uzdicku. ta moze branit predkozke aby sa stiahla uplne. a skus pouzit lubrikant a tak stiahnut predkozku a mala by uplne za zalud zajst ze ju neni vidno

marisssa

no priatel nema odrezanu uzdicku a tiez sa mu da predkozka stiahnut uplne, ze ju ani nevidno (to zboznujem :-) )

misho151547

cauko chcem sa opytat ci sa da ist ku odbornikovy stym ze chcem odrezat tu uzdicku ktora spaja predkozku a zalud.