Chrbtica

Príspevok v téme: Chrbtica
mata11

Prosím o pomoc!Syn pri chôdzi nedostupuje na celé chodidlo,ale chodí stále po špičkách ako baletka.Lekárka povedala,že má problémy s achilovou šľachou.Vie mi niekto poradiť čo s tým robiť?Poraďte nejakého odborníka /ortopéda/,ktorý by mu poradil.Doteraz chodenie po lekároch nemalo žiadny význam.Sme okolie BN,TN,TO,ale môže byť lekár aj z iného mesta,len aby nám poradil.Zatiaľ veľmi pekne ďakujem

[zruseny12]

ten kontakt:
Klein Peter
Levocska 20
Presov
051/7713778
dufam,ze to cislo bude este aktualne,tiez som pri nom bola a pomohol mi...vela stastia...pekny den

[zruseny12]

mata...prave neviem,ci berie aj deti,ale ja ti poslem kontakt...len musim ho najst,ten kontakt...a porozpravas sa s nim...on ma aj otca ortopeda...a tiez si ho chvalia...a nemas za,co hlavne aby pomohol...

mata11

Lýtka ho nebolia.Ale pravdupovediac mám z toho obavy,počula som tiež,že to riešia aj operatívne.Jednoducho mu musím pomôcť,aby netrpel bolesťou chrbtice v budúcnosti.Bolesť chrbtice je strašná viem o čom hovorím,trpím ňou sama celý život.Potrebujem nájsť odborníka a počuť jeho názor.Ak vieš poraď.Ď.

mata11

mariaa To je detský ortopéd alebo súčasne berie deti aj dospelých?Čo sme doteraz chodili no fakt o ničom.Musím mu pomôcť.Nie je dobré ako chodí.Pokazí si chrbticu teraz najviac rastie.Ak je naozaj dobrý pošli mi prosím Ťa na neho kontakt.Zatiaľ Ti veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň.

zuzana12345

Maťka a nebolia ho aj lýtka lebo mňa vtedy veľmi bolievali a preto doteraz hoci mám 177cm chodím na vysokých opätkoch, čiže vlastne aj ja chodím doteraz po špičkách ani si to neuvedomujem.Chceli mi to operovať ale som si to nedala v tej dobe ta medicína nebola na takej úrovni ako teraz

[zruseny12]

...jaj,ja som myslela,ze zacina chodit,lebo aj moj syn ked zacinal chodit,chodil po spickach...toto je ine...
tak nech sa ti podari najst dobreho odbornika...u nas je dobry odbornik ortoped...v PO...ale to by si asi taku dialku nesla...

mata11

Zzzana 12345: Zlozvyk to nie je,pretože on nemôže na to chodidlo dostúpiť ,proste normálne došliapnúť ako každý.Bránimu to,ide mu to ťažko,preto chodí pošpičkách je mu to ľahšie,ale určite to nie je zlozvyk.

zuzana12345

Maťka mne ako dieťaťu zistili obojstranné skrátenie achilových šliach a nikdy som po špičkách nechodila,skôr som nemohla spraviť drep bez toho aby sa mi nezdvihli päty zo zeme.Môj syn zase od malička chodil po špičkách teraz ma 19 rokov hráva futbal nerobí mu to žiadne problémy a synovec tak chodí tiež.Myslím že je to skôr taký zlozvyk a vyrastie z toho